Szafa Logico Utility Cabinet

Logico Utility Cabinet
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 23206) KIS
182 cm 97 cm
5 6
Płaska Nóżki
  • Cappuccino
  • Antracyt/szary
  • Popielaty
  • Regulowane półki
  • Możliwość zamknięcia na kłódkę
  • Posiada certyfikaty TUVsud GS
Logico Utility Cabinet Szafa ogrodowa Logico Utility Cabinet to funkcjonalny mebel do przechowywania, który sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Szafa wykonana jest z tworzywa sztucznego, nie rdzewieje,... pełny opis
399 zł
i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 22.10.2018
Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 22.10.2018
Pozostało: 10h 56min
kod: 23206

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Półki Tak
Długość [cm] 65
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 182
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał tworzywo sztuczne
Ilość półek 3+1

Opis produktu

Logico Utility Cabinet

Szafa ogrodowa Logico Utility Cabinet to funkcjonalny mebel do przechowywania, który sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Szafa wykonana jest z tworzywa sztucznego, nie rdzewieje, jest solidna i stabilna. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Szafa na narzędzia utrzymana jest w odcieniach czerni i szarości, a dzięki eleganckiemu wykończeniu prezentuje się odpowiednio reprezentacyjnie.

Solidne wykonanie

Do najważniejszych zalet szafy ogrodowej Logico Utility Cabinet należy wewnętrzny układ półek, zapewniający dużą funkcjonalność szafy. Mamy do dyspozycji półkę podsufitową wytrzymującą ciężar 15 kg, a reszta szafy jest podzielona pionowo. Z jednej strony znajdują się 3 półeczki o udźwigu 10 kg każda, które można dowolnie ustawić, a z drugiej mamy wysoką przegrodę, która doskonale pomieści łopatę i grabie lub szczotki i mopy – zależnie od potrzeb.

Dowolna konfiguracja

Szafa ogrodowa Logico Utility Cabinet ma wysokość 182 cm, głębokość 65 cm i długość 45 cm. Wewnątrz istnieje dodatkowo możliwość montażu pojemników Tribac, co jeszcze zwiększy funkcjonalność szafy. W drzwiach znajdują się praktyczne rączki, które ułatwiają otwieranie. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi kłódką we własnym zakresie. Szafa do przechowywania jest idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju pomieszczeń gospodarczych.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Długość: 65 cm

Kluczowe parametry:

Możliwość mocowania kłódki Tak
Półki Tak
Długość [cm] 65
Głębokość [cm] 45
Wysokość [cm] 182
Kolor czarny lub (i) szary
Materiał tworzywo sztuczne
Ilość półek 3+1

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.