Szafa Logico Utility Cabinet

(kod: 23206) KIS
399 zł

Produkt niedostępny

kod: 23206

Opis produktu

Szafa ogrodowa Logico Utility Cabinet to funkcjonalny mebel do przechowywania, który sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Szafa wykonana jest z tworzywa sztucznego, nie rdzewieje, jest solidna i stabilna. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Szafa na narzędzia utrzymana jest w odcieniach czerni i szarości, a dzięki eleganckiemu wykończeniu prezentuje się odpowiednio reprezentacyjnie.

Solidne wykonanie

Do najważniejszych zalet szafy ogrodowej Logico Utility Cabinet należy wewnętrzny układ półek, zapewniający dużą funkcjonalność szafy. Mamy do dyspozycji półkę podsufitową wytrzymującą ciężar 15 kg, a reszta szafy jest podzielona pionowo. Z jednej strony znajdują się 3 półeczki o udźwigu 10 kg każda, które można dowolnie ustawić, a z drugiej mamy wysoką przegrodę, która doskonale pomieści łopatę i grabie lub szczotki i mopy – zależnie od potrzeb.

Dowolna konfiguracja

Szafa ogrodowa Logico Utility Cabinet ma wysokość 182 cm, głębokość 65 cm i długość 45 cm. Grubość ścianek 1,5mm. W drzwiach znajdują się praktyczne rączki, które ułatwiają otwieranie. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi kłódką we własnym zakresie. Szafa do przechowywania jest idealnym rozwiązaniem do wszelkiego rodzaju pomieszczeń gospodarczych.

Poniżej film prezentujący produkty z serii Logico

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

  • Wysokość: 182 cm
  • Głębokość: 45 cm
  • Długość: 65 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×