Szafa ogrodowa Grande Store Keter

Szafa ogrodowa Grande Store Curver
kliknij i zobacz 11 zdjęć
(kod: 23028) KeterKeter Oakland
  • możliwość zamykania szafy na kłódkę
  • niezależne otwieranie szafy od góry i od przodu
  • materiał odporny na trudne warunki atmosferyczne
Bardzo pojemna szafa ogrodowa Keter Grande Store  wyprodukowana została przez firmę Keter, producenta wysokiej jakości produktów do ogrodu. Dzięki dużej pojemności, nadaje się do przechowywania naprawdę dużych przedmiotów. W szafi... pełny opis
1 999 zł

Produkt niedostępny

kod: 23028

Opis produktu

Bardzo pojemna szafa ogrodowa Keter Grande Store wyprodukowana została przez firmę Keter, producenta wysokiej jakości produktów do ogrodu. Dzięki dużej pojemności, nadaje się do przechowywania naprawdę dużych przedmiotów. W szafie ogrodowej pomieszczą się narzędzia ogrodowe, rowery, sprzęt do grilla, opony i inne wyposażenie, na przykład pojemniki na śmieci – w środku można swobodnie schować dwa pojemniki o pojemności 360 L lub trzy pojemności 240 L.

Szafa ogrodowa Keter Grande Store rowery

Szafa ogrodowa Grande Store wykonana została z tworzywa które idealnie nadaje się do malowania na dowolny kolor, trzeba jedynie pamiętać aby malowanie odbywało się za pomocą wałka.. Materiał użyty do produkcji jest bardzo wytrzymały i gwarantuje wieloletnie użytkowanie szafy. Jest on odporny na wodę, promieniowanie UV, a także niskie i wysokie temperatury. Dzięki temu materiał nie łuszczy się i nie wymaga impregnacji, a do jego czyszczenia wystarczy myjka ogrodowa z wodą. Dopuszczalne jest też stosowanie łagodnych środków czystości. Szafa stylistycznie świetnie dopasuje się do domków z serii Artisan.

Szafa ogrodowa Keter Grande Store

Szafa do ogrodu Grande Store łatwo się otwiera dzięki hydraulicznemu wspomaganiu. Do wnętrza można się dostać na kilka sposobów. Drzwi i klapa działają niezależnie, więc możemy otworzyć same drzwi lub też tylko unieść pokrywę. Dodatkową zaletą dwuskrzydłowych drzwi jest możliwość zabezpieczenia ich zasuwką. Pokrywa szafy ogrodowej wyposażona jest w element (łańcuch), który umożliwia jednoczesne otwarcie znajdujących się w środku pojemników.

Zamykanie szafy ogrodowej Grande Store

 

Podłoga w szafie ogrodowej Grande Store chroni przechowywane wewnątrz przedmioty i sprzęt przed błotem, wodą i działaniem gryzoni. Przy wejściu stworzono dodatkowo pochyły próg, który ułatwia wprowadzanie i wyprowadzanie pojemników wyposażonych w kółka. Wnętrze jest dobrze chronione przed wodą, szczelne, ale również dobrze wentylowane, więc nie ma ryzyka utrzymywania się wilgoci i powstawania grzyba czy pleśni. Szafa  do ogrodu przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Dzięki dołączonej do paczki czytelnej instrukcji, cały proces montażu jest szybki i prosty.

 

Keter Grande Store - pojemniki na śmiecie

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary szafy ogrodowej Keter Grande Store

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 132 cm
  • długość: 190 cm
  • głębokość: 109 cm

Dostawa i montaż mebli:

Szafa ogrodowa dostarczana jest przez kuriera i przeznaczona do samodzielnego montażu według załączonej do paczki instrukcji. Sugerujemy aby montażu dokonywały dwie osoby. Do złożenia szafy potrzebne będą: wkrętarko-wiertarka oraz śrubokręt.

Szafa dostarczana jest przez kuriera na poziom parteru, nie ma on obowiązku wniesienia przesyłki.

Czytelną instrukcję możemy pobrać pod tym linkiem:  instrukcja montażu szafy Grande Store

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.