Szafa Stilo Low Cabinet ciemnoszara

(kod: 23214) KIS
169 zł

Produkt niedostępny

kod: 23214

Opis produktu

Szafka narzędziowa  Stilo Low Cabinet ciemnoszara jest ergonomicznym meblem do przechowywania, zaprojektowanym na potrzeby wszelkiego rodzaju pomieszczeń gospodarczych. Znakomicie sprawdzi się w piwnicach, garażach, pralniach, domkach ogrodowych czy warsztatach. Szafa została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Kolorystyka schowka jest ciemnoszara, a wykończenie proste i uniwersalne.

Uniwersalny schowek

Szafka do przechowywania Stilo Low Cabinet ciemnoszara posiada wewnątrz jedną półkę o wytrzymałości 15 kg, którą można dowolnie ustawić. Mamy więc możliwość dopasowania układu szafy do naszych potrzeb. Nóżki szafy są regulowane, więc model będzie stabilny również na nierównym podłożu, np. wylewce betonowej pod domkiem ogrodowym. Dodatkowo można przymocować szafkę do ściany we własnym zakresie.

Szafka narzędziowa Stilo Low Cabinet ciemnoszara ma głębokość 39 cm, długość 68 cm i wysokość 90 cm. Grubość ścianek 1,65mm. Mebel należy samodzielnie zmontować. Cały proces jest łatwy i szybki dzięki załączonej instrukcji. Istnieje możliwość zabezpieczenia drzwi szafki do przechowywania kłódką. Szafka Stilo Low Cabinet ciemnoszara jest jednolita pod kątem wykończenia z innymi modelami z serii Stilo od marki Kis.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 90 cm
  • Głębokość: 39 cm
  • Długość: 68 cm

Wymiary paczki:

  • Wysokość: 46 cm
  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 20 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
  • Leszek

    Bardzo fajna szafka. Bardzo łatwo i szybko się składa tę szafkę.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×