Szafa Stilo Utility Cabinet ciemnoszara

(kod: 23213) KIS
249 zł

Produkt niedostępny

kod: 23213

Opis produktu

Szafa narzędziowa Stilo Utility Cabinet ciemnoszara to model o ergonomicznej konstrukcji, który idealnie wpasuje się w takie pomieszczenia jak pralnie, piwnice, przedpokoje czy domki ogrodowe. Może być również wykorzystywany w innych pomieszczeniach użytkowych. Szafa została wyprodukowana z tworzywa sztucznego w ciemnoszarej kolorystyce. Proste wzornictwo pozwala na uniwersalne wykorzystanie modelu.

Wygodna organizacja wnętrza

Szafa do przechowywania Stilo Utility Cabinet ciemnoszara wyróżnia się sposobem uporządkowania wnętrza. Przestrzeń jest tu podzielona pionowo – z jednej strony mamy wysoką przestrzeń na mopy, szczotki, drabinę czy grabie, a z drugiej trzy półki, które można dowolnie ustawiać. Każda z półek ma wytrzymałość 10 kg. Nóżki szafy można regulować, dzięki czemu mebel będzie stał stabilnie również na nierównym podłożu.

Szafka narzędziowa Stilo Utility Cabinet ciemnoszara ma wysokość 173 cm, długość 68 cm i głębokość 39 cm. Grubość ścianek 1,65mm. Model przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Cały proces jest szybki i łatwy dzięki załączonej instrukcji. Szafę można dodatkowo przymocować do ściany we własnym zakresie. Wygląd szafy jest spójny z innymi modelami szaf z serii Stilo. Istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia drzwi szafy do przechowywania kłódką.

Zobacz także powiązane: Szafy ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • Wysokość: 173 cm
  • Głębokość: 39 cm
  • Długość: 68 cm

Wymiary paczki:

  • Długość: 80 cm
  • Szerokość: 34 cm
  • Wysokość: 46 cm

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się przez firmę kurierską w ubezpieczonej, oryginalnie zapakowanej przez producenta przesyłce. Szafa jest do samodzielnego montażu, który jest łatwy i szybki. Dzięki dołączonej instrukcji montażu złożenie szafy nie sprawi nikomu kłopotów.

Gwarancja:

Nowy Styl 24 miesiące gwarancji

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×