Tani metalowy kosz na śmieci z daszkiem KN1

(kod: 15593) Produkt wyprodukowany w Polsce
385 zł + dostawa 49 zł
  • Wysyłka w 10 do 20 dni
  • kod: 15593

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opis produktu

W parku, na ulicy czy na placach muszą znaleźć się kosze na śmieci. To nieodzowny element „wystroju” miast, który pozwala utrzymać przestrzeń w czystości. Niewielkim kosztem można wyposażyć wymienione miejsca w tani metalowy kosz na śmieci z daszkiem, który posiada dodatkowo popielniczkę.

Podczas wyboru metalowego kosza z daszkiem warto zwrócić uwagę na jego zalety. Kosze stawiane są na powietrzu, narażone na warunki atmosferyczne, dlatego tak istotne jest to w jaki sposób kosz został wyprodukowany. Tani kosz z daszkiem wyprodukowano ze stali, którą ocynkowano co zabezpiecza przed złym oddziaływaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowe zabezpieczenie przed korozją stanowi malowanie proszkowe, które poza zwiększeniem odporności na warunki zewnętrzne kosza na śmieci z daszkiem sprawia, że jest on estetyczny.

Metalowy kosz na śmieci KN1 popielnica

Mocowanie  taniego metalowego kosza na śmieci z daszkiem jest niezwykle istotne ze względu na zabezpieczenie go przed kradzieżą. Jest kilka wariantów do wyboru. Słupek, do którego mocowany jest wkład można montować na kilka sposobów zależnie od warunków, w których będzie mocowany. Do wyboru jest przytwierdzenie na obejmy np. do słupów wysokiego napięcia czy do latarni, poza tym można wybrać pomiędzy słupkiem z płytą betonową, kotwą czy tarczą (montaż na kołki rozporowe). Istnieje także możliwość wyposażenia kosza w słupek o średnicy 6 cm dla zwiększenie stabilności.

Daszek kosza metalowego na śmieci ma dodatkowy wspornik. Razem z nogą utrzymują wkład, który zabezpieczony jest zamkiem zatrzaskowym. Po zwolnieniu zamka można opróżnić w łatwy sposób obrotowy wkład ze śmieci. Istnieje także możliwość dokupienia dodatkowego ocynkowanego wkładu, dzięki któremu łatwiej będzie utrzymać kosz w czystości.

Opróżnianie kosza KN1

W standardzie kosz występuje w stonowanej kolorystyce wykorzystującej barwy z palety RAL. Słupek i daszek są czarne (RAL 9005), natomiast sam wkład jest ciemno zielony (RAL 6029). Można wybrać też inne kolory z dostępnych kolorów z palety RAL. Jeżeli wyrażają Państwo taką chęć, zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Wymiary elementów zestawu:

• wysokość 95 cm
• szerokość 43 cm
• pojemność 35 litrów
• waga ok. 16 kg

Tani metalowy kosz KN1 schemat

Dostawa i montaż mebli:

Tani metalowy kosz na śmieci z daszkiem KN1 dostarczany jest ubezpieczoną przesyłką za pośrednictwem firmy kurierskiej, Przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który nie powinien zająć więcej, niż kilka minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją polskiego producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z daszkiem ławki ogrodowe z daszkiem

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×