Wiata nad taras Petunia 250x300

(kod: 21845) Megiw 4 Garden
1 500 zł

Produkt niedostępny

kod: 21845

Opis produktu

Drewniana wiata Petunia idealnie sprawdzi się jako zadaszenie tarasu, czy miejsca parkingowego. Wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewni wieloletnie użytkowanie. Wiata przeznaczona do montażu przy ścianie. 

Wiata została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego. Pergola zajmuje obszar o szerokości 250 cm i 300 cm głębokości oraz ma 250 cm wysokości, co gwarantuje swobodne poruszanie się pod zadaszeniem. Konstrukcję montuje się do ściany budynku, a z drugiej strony podpiera się na trzech słupach, wzmocnionych pojedynczymi lub podwójnymi zastrzałami.

Wiata nad taras Petunia 250x300

Oferta nie dotyczy paneli bocznych ukazanych na powyższym zdjęciu.

Produkt umożliwi stworzenie przytulnego miejsca do relaksu na świeżym powietrzu bez względu na pogodę. Uchroni meble wypoczynkowe przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a w letnie dni wiata zapewni nieco cienia. Wiata może również służyć jako zadaszenie jednostanowiskowego miejsca postojowego, chroniąc samochód przed przegrzaniem, uszkodzeniami mechanicznymi i korozją. 

Wiata nad taras Petunia 250x300

Pulpitowy dach wiaty wykonany z płyty trapezowej pokryty jest tworzywem sztucznym pleksi, który przepuszcza naturalne światło i jednocześnie chroni przed opadami atmosferycznymi. Drewniane elementy konstrukcji zostały pokryte impregnatem, który zabezpiecza drewno przed działaniem szkodników, grzybów i wilgoci. 

Wiata nad taras Petunia 250x300

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Petunia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

 

Petunia - wymiary

 

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 250 cm
  • szerokość: 250 cm
  • głębokość: 300 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • szerokość: 230 cm
  • głębokość: 200 cm

Grubość belki:

  • 90 mm

Montaż:

  • konstrukcja: drewno świerkowe
  • pokrycie dachu: pleksi

Wykończenie:

  • naturalne

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×