Wiata samochodowa na 2 samochody Krokus Duo

(kod: 21856) Megiw 4 Garden
3 300 zł

Produkt niedostępny

kod: 21856

Opis produktu

Dwustanowiskowa wiata samochodowa Krokus Duo to tani i szybki sposób na postawienie ładnego garażu na samochód, gdy nie dysponuje się miejscem lub funduszami na budowę większego garażu. Może również służyć do przechowywania rowerów, grilli, czy mebli wypoczynkowych. 

Garaż zabezpieczy samochód przed gradem, deszczem, ptakami, czy silnym słońcem. Pod zadaszeniem mogą Państwo także spędzać wolny czas na świeżym powietrzu nie martwiąc się o pogodę. Garaż ma 250 cm wysokości, 500 cm szerokości i 500 cm głębokości, co zmniejsza ryzyko obicia karoserii podczas wjazdu, czy wyjazdu oraz zapewnia wystarczającą ilość miejsca na postój dwóch pojazdów. 

Wiata samochodowa na 2 samochody Krokus Duo

Garaż wykonano z bardzo popularnego drewna świerkowego, które zostało dodatkowo poddane impregnacji. Drewno po impregnacji staje się odporne na działanie szkodników, grzybów, czy wilgoci. Zagwarantuje to zachowanie niezmienionej jakości produktu. Dach opiera się na sześciu słupach kotwionych do podłoża i wzmocnionych zastrzałami.

Dach garażu został pokryty płytami PVC o grubości 1,2 mm. Materiał, z których zostały wykonane płyty hamuje przenikanie szkodliwych promieni ultrafioletowych oraz jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Zapobiega to żółknięciu dachu. Panele chronią przed wiatrem, deszczem, gradem oraz wytrzmują duże obciążenie śniegiem.

Wiata samochodowa na 2 samochody Krokus Duo

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie garażu Krokus nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Krokus - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 250 cm
  • szerokość: 500 cm
  • głębokość: 500 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • szerokość: 471 cm
  • głębokość: 389 cm

 

Grubość belki:

  • 90mm

Materiał:

  • konstrukcja: drewno świerkowe
  • pokrycie dachu: profilowana płyta PVC

Wykończenie:

  • surowe

 

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×