Wiata tarasowa z drewna Petunia 300x520

Wiata tarasowa z drewna Petunia 300x520
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 21848) Megiw 4 Garden
300x520 cm 300x430 cm 260x430 cm 250x300 cm
Wiata tarasowa z drewna Petunia pozwoli Państwu stworzyć przyjemne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na niestabilną pogodę. Zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem oraz przed blaknięciem spowo... pełny opis

3 300 zł

2 879 zł

+ dostawa 219 zł
Kup na raty: 20 x 154,90zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 21848

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 520
Materiał drewno

Opis produktu

Wiata tarasowa z drewna Petunia pozwoli Państwu stworzyć przyjemne miejsce do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na niestabilną pogodę. Zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem oraz przed blaknięciem spowodowanym przez długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Wiata tarasowa z drewna Petunia 300x520

Zadaszenie ma 300 cm szerokości, 520 cm głębokości oraz 250 cm wysokości. Zapewni to optymalną ilość miejsca np. na postój samochodu, czy rodzinne przyjęcie. Konstrukcja została wykonana z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest bardzo popularne wśród klientów. Pergola z jednej strony mocowana jest do ściany budynku, a z drugiej wsparta jest na trzech słupach kotwionych do położa i wzmocnionych pojedynczymi lub podwójnymi zastrzałami.

Wiata tarasowa z drewna Petunia 300x520

Pergola ma lekko spadzisty pulpitowy dach wykonany z paneli trapezowych z pleksi. Materiał ten zapewnia optymalną przepuszczalność naturalnego światła oraz ochronę przed opadami atmosferycznymi. Drewniane elementy konstrukcji zostały pokryte impregnatem, który zabezpiecza drewno przed działaniem szkodników, grzybów i wilgoci.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Wiata tarasowa z drewna Petunia 300x520

Postawienie wiaty Petunia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

Petunia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

  • wysokość: 250 cm
  • szerokość: 520 cm
  • głębokość: 300 cm

Wymiary wewnętrzne:

  • szerokość: 279 cm
  • głębokość: 427 cm

Grubość belki:

  • 90 mm

Materiał:

Materiał:

  • konstrukcja: drewno świerkowe
  • pokrycie dachu: pleksi

Wykończenie:

  • naturalne

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 520
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Instrukcja montażu wiaty Petunia

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.