Wiata z drewna do ogrodu Dalia 433x433

(kod: 21852) Megiw 4 Garden
433x433 cm 380x380 cm 330x330 cm 294x294 cm
 • Brak
 • Czerwony
 • Zielony
 • Brązowy
 • Czarny
Wiata z drewna Dalia wprowadzi do Państwa ogrodu nowy wymiar wypoczynku. Będą mogli Państwo  się relaksować na świeżym powietrzu nawet podczas deszczowej pogody. Dodatkowo, wiata zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem i b... pełny opis

4 400 zł

4 099 zł

+ dostawa 219 zł
Kup na raty: 20 x 215,90zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 21852

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 433
Głębokość [cm] 433
Materiał drewno

Opis produktu

Wiata z drewna Dalia wprowadzi do Państwa ogrodu nowy wymiar wypoczynku. Będą mogli Państwo  się relaksować na świeżym powietrzu nawet podczas deszczowej pogody. Dodatkowo, wiata zabezpieczy meble wypoczynkowe przed deszczem i blaknięciem koloru, spowodowanym wystawieniem na długotrwałe działanie promieni słonecznych.

Zadaszenie zostało wykonane z popularnego drewna świerkowego. Dach podparty jest na czterech słupach kotwionych do ziemi i wzmocnionych zastrzałami, co gwarantuje stabilność i wieloletnie użytkowanie. Pergola oferuje prawie 19 m2 powierzchni użytkowej

Wiata z drewna do ogrodu Dalia 433x433

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Wiata Dalia posiada czterospadowy dach pokryty papą bitumiczną. Materiał ten jest niezwykle lekki i wytrzymały oraz gwarantuje wodoszczelność i wodoodporność. Zalecamy jednak pokrycie dachu gontem, który za dodatkową opłatą dostępny jest w czterech kolorach: zielonym, czerwonym, brązowym i czarnym.

Drewniane elementy pergoli Dalia zostały poddane procesowi impregnacji ciśnieniowej. Drewno po impregnacji staje sie odporne na szkodniki, grzyby i wilgoć. Pozwala to zachować niezmienioną jakość produktu przez wiele lat.

Wiata z drewna do ogrodu Dalia 433x433

Wiata nie zawiera podłogi ukazanej na powyższym zdjęciu.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie wiaty Dalia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

 

Dalia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 275 cm
 • szerokość: 433 cm
 • głębokość: 433 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • wysokość: 204 cm
 • szerokość: 357 cm
 • głębokość: 357 cm

Grubość belki:

 • 90mm, 120mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: papa bitumiczna

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 275
Szerokość [cm] 433
Głębokość [cm] 433
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.