Wieża drewniana do ogrodu dla dzieci Hubert

(kod: 22437) 4iQ
 • brak
 • tak - krótki
 • tak - długi
 • tak - krótki i długi
nie tak - 4szt. wbijane, 6szt. wkręcanych
nie tak
Domek Hubert to idealne miejsce dla dzieci do spędzania wolnego czasu na zabawie. Zapewni Państwa pociechom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny zarówno podczas słonecznej pogody jak i w niepogodę. Dodatkowo, będzie piękną o... pełny opis

1 900 zł

1 659 zł

+ dostawa 169 zł
Kup na raty: 20 x 91,40zł
Wysyłka w 10 do 15 dni
kod: 22437

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 226
Głębokość [cm] 176
Wysokość [cm] 272
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek Hubert to idealne miejsce dla dzieci do spędzania wolnego czasu na zabawie. Zapewni Państwa pociechom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny zarówno podczas słonecznej pogody jak i w niepogodę. Dodatkowo, będzie piękną ozdobą każdego ogrodu.

Domek ma 226 cm szerokości, 175 cm głębokości oraz 272 cm wysokości. Domek znajduje się na dwóch plarformach - jedna na wysokosci 62 cm, druga 122 cm. Pod wyższą platformą przeznaczono miejsce na niewielką piaskownicę. Domek składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 1,53 m2.  Domek Hubert wyposażono w jedną parę dzwi oraz w 2 okna. 

Domek ogrodowy Hubert bez ślizgu

Materiałem z którego wykonano domek jest wysokiej jakości drewno sosnowe, które posiada certyfikat FSC® oraz zostało poddane impregnacji środkiem TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek Hubert jest w pełni bezpieczny, został wyprodukowany w oparciu o normy EN:71 - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat TUV.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

W ofercie sklepu domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem 60 cm i 120 cm. Do domku można dodatkowo dokupić kotwy mocujące oraz ściankę wspinaczkową.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Wieża drewniana do ogrodu dla dzieci Hubert otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Jerzyk - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 272 cm
 • szerokość: 226,5 cm
 • głębokość: 176 cm 
 • wysokość platformy: 62 cm i 122 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,53 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 350 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 226
Głębokość [cm] 176
Wysokość [cm] 272
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy).

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.