Wieża drewniana do ogrodu dla dzieci Hubert

(kod: 22437) 4iQ
1 900 zł 1 769 zł + dostawa 169 zł

Kup na raty: 20 x 96,90zł

 • Wysyłka w 10 do 15 dni
 • kod: 22437

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 226
Głębokość [cm] 176
Wysokość [cm] 272
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Opis produktu

Domek Hubert to idealne miejsce dla dzieci do spędzania wolnego czasu na zabawie. Zapewni Państwa pociechom mnóstwo radości i zajmie je na długie godziny zarówno podczas słonecznej pogody jak i w niepogodę. Dodatkowo, będzie piękną ozdobą każdego ogrodu.

Domek ma 226 cm szerokości, 175 cm głębokości oraz 272 cm wysokości. Domek znajduje się na dwóch plarformach - jedna na wysokosci 62 cm, druga 122 cm. Pod wyższą platformą przeznaczono miejsce na niewielką piaskownicę. Domek składa się z jednego pomieszczenia o powierzchni 1,53 m2.  Domek Hubert wyposażono w jedną parę dzwi oraz w 2 okna. 

Domek ogrodowy Hubert bez ślizgu

Materiałem z którego wykonano domek jest wysokiej jakości drewno sosnowe, które posiada certyfikat FSC® oraz zostało poddane impregnacji środkiem TANALITH E 3475 - jest to bezchromowy środek niewchodzący w reakcje z większością dostępnych środków do malowania drewna, dzieki czemu drewniany domek do ogrodu możemy pomalowac na dowolne kolory.

Proces impregnacji odbywa się w komorach ciśnieniowych, pod ciśnieniem 7 atmosfer, co zapewnia najlepszą możliwą trwałość, gwarantuje wytrzymałość oraz doskonałą prezencje produktu przez długie lata. Zastosowany impregnat wnika głęboko w strukturę drewna, dzięki czemu trwale zabezpiecza domek przed grzybami i owadami atakującymi drewno oraz zapewniając doskonałą trwałość koloru. Środek impregnujący zastosowany do zabezpieczenia produktu w reakcji z żywicą wytrąca sól - jeżeli otrzymają Państwo domek wilgotny, zielonkawy, z drobnymi plamkami - nie jest to wada - jest to dowód na odpowiednią impregnację.

Domek Hubert jest w pełni bezpieczny, został wyprodukowany w oparciu o normy EN:71 - każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu produkowany jest w Polsce oraz posiada certyfikat TUV.

Domek ogrodowy wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek nie jest pomalowany - domek dostarczany jest do Klienta w wersji surowej po impregnacji.

W ofercie sklepu domek dostępny jest także w wersji ze ślizgiem 60 cm i 120 cm. Do domku można dodatkowo dokupić kotwy mocujące oraz ściankę wspinaczkową.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Wieża drewniana do ogrodu dla dzieci Hubert otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi
 • 1 stałe okno wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Jerzyk - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: całość 272 cm
 • szerokość: 226,5 cm
 • głębokość: 176 cm 
 • wysokość platformy: 62 cm i 122 cm

Powierzchnia:

 • zadaszona wewnętrzna: 1,53 m2

Materiał:

 • Sosna strugana, zabezpieczona impregnatem w komorach ciśnieniowych, drewno certyfikowane FSC®!

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 19 mm

Waga: 

 • 350 kg

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 226
Głębokość [cm] 176
Wysokość [cm] 272
Kolor sosna
Materiał drewno
Wykończenie impregnowane
Elementy domek

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy).

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×