Zadaszenie miejsca parkingowego Lilia Duo 600x600

(kod: 21861) Megiw 4 Garden
8 500 zł 7 999 zł + dostawa 499 zł

Kup na raty: 20 x 424,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21861

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 241
Szerokość [cm] 596
Głębokość [cm] 606
Materiał drewno

Opis produktu

Przestronne zadaszenie miejsca parkingowego Lilia Duo zapewni miejsce do postoju dwóch samochodów. Jest to doskonała alternatywa dla drogich zabudowanych garaży. Zadaszenie uchroni pojazdy przed szkodami wyrządzanymi przez ptaki, czy niekorzystne warunki atmosferyczne. 

Carport wykonano z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest bardzo popularne wśród wyrobów ogrodowych. Dach oparty jest na sześciu solidnych słupach o grubości 12 cm. Wsporniki w kształcie litery "Y" zapewniają odpowiednią stabilność i wieloletnie użytkowanie. Garaż ma 600 cm szerokości i głębokości oraz 241 cm wysokości. Zapewnia to optymalną ilość miejsca do postoju 2 samochodów. 

Zadaszenie miejsca markingowego Lilia Duo 600x600

Drewniane elementy konstrukcji zostały poddane procesowi impregnacji ciśnieniowej. Taki zabieg zabezpiecza drewno na całej grubości zapewniając mu odporność na szkodniki, grzyby, wilgoć i butwienie. Gwarantuje to wytrzymałość i trwałość drewna przez długi czas. Dach wiaty został pokryty trapezową blachą, która gwarantuje ochronę przed deszczem i słońcem. 

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie garażu Lilia Duo nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Lilia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość front: 241 cm
 • wysokość tył: 204 cm
 • szerokość: 594 cm
 • głębokość: 606 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 588 cm
 • szerokość między słupami: 276 cm
 • głębokość całkowita: 606 cm

Grubość belki:

 • 120 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: blacha trapezowa

Wykończenie:

 •  impregnowane
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 241
Szerokość [cm] 596
Głębokość [cm] 606
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×