Zadaszenie tarasu z drewna Petunia 300x430

(kod: 21847) Megiw 4 Garden
2 800 zł 2 459 zł + dostawa 199 zł

Kup na raty: 20 x 132,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21847

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 430
Materiał drewno

Opis produktu

Zadaszenie tarasu Petunia  o bardzo prostej i solidnej konstrukcji wykonane z bardzo popularnego drewna świerkowego. Doskonale prezentująca się pergola przeznaczona jest do montażu przy ścianie budynku. 

Wiata ma 300 cm szerokości, 430 cm głębokości oraz 250 cm wysokości. Konstrukcję zadaszenia wykonano z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest niezwykle trwałe i wytrzymałe. Pergola z jednej strony mocowana jest do ściany budynku, a z drugiej wsparta jest na trzech słupach kotwionych do położa i wzmocnionych pojedynczymi lub podwójnymi zastrzałami.

Zadaszenie tarasu z drewna Petunia 300x430

Produkt pozwoli na stworzenie miejsca do relaksu na świeżym powietrzu nawet podczas deszczowej pogody. Zadaszenie uchroni meble wypoczynkowe przed opadami atmosferycznymi i blaknięciem spowodowanym zbyt długim działaniem promieni słonecznych. Wiata może służyć rownież jako zadaszenie miejsca postojowego, które ochroni samochód przed uszkodzeniami mechanicznymi, przegrzaniem i korozją. 

Pergola Petunia ma lekko spadzisty dach pokryty trapezowymi panelami pleksi. Materiał ten przepuszcza odpowiednią ilość naturalnego światła oraz chroni przed opadami atmosferycznymi. Drewniane elementy konstrukcji zostały pokryte impregnatem, który zabezpiecza drewno przed działaniem szkodników, grzybów i wilgoci,

Zadaszenie tarasu z drewna Petunia 300x430

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu. 

Postawienie wiaty Petunia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w czterech wariantach rozmiarowych.

Wymiary elementów zestawu:

Petunia- wymiary

Wymiary zewnętrzne z dachem:

 • wysokość: 250 cm
 • szerokość: 300 cm
 • głębokość: 430 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 279 cm
 • głębokość: 347 cm

Grubość belki:

 • 90 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: pleksi

Wykończenie:

 • naturalne drewno impregnowane

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 250
Szerokość [cm] 300
Głębokość [cm] 430
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Domek do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławka ogrodowa z drewna ławki stoły ogrodowe z drewna ławy z drewna ogrodowe ławka ogrodowa z drewna tekowego ławka ogrodowa z drewna egzotycznego skrzynia balkonowa z drewna egzotycznego skrzynia na poduszki ogrodowe z drewna akacjowego

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×