Altana Gazebo Appleton

(kod: 06280)
Altana Gazebo Appleton jest propozycją bardzo eleganckiej altany ogrodowej, która zapewnia schronienie przed słońcem oraz deszczem, pozwalając cieszyć się urokiem ogrodu i działki. Wykonanie z drzewa świerkowego oraz odpowiednie zaimpre... pełny opis
3 900 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 195,00zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 06280

Opis produktu

Altana Gazebo Appleton jest propozycją bardzo eleganckiej altany ogrodowej, która zapewnia schronienie przed słońcem oraz deszczem, pozwalając cieszyć się urokiem ogrodu i działki. Wykonanie z drzewa świerkowego oraz odpowiednie zaimpregnowanie preparatem brytyjskiego producenta jest gwarancją odporności na korozję biologiczną, której producent udziela na okres 15 lat dla zastosowań bez kontaktu z gruntem.

Istnieje mozliwość dokupienia  mebli do altany- ławek oraz stołu.

Proponujemy trzy rozmiary altany, oraz dach drewniany lub z gontu.

podstawowy: średnica 205 cm
średni: średnica 235 cm
duży: średnica 265 cm

 

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 210
Wysokość[cm] 300
Wyposażenie z podłogą
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.