Altana Gazebo Carleton

(kod: 06288)
Altana Gazebo Carleton.   Jest to ekskluzywna altana o starannym wykonaniu. Front to mocne wręgowane kratki, wykończone stylizowaną poręczą. Tył altanki zabudowany jest w dolnej części deskami boazeryjnymi. Podłoga w... pełny opis
4 419 zł
i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 220,95zł
Wysyłka w 10 do 20 dni
kod: 06288

Opis produktu

Altana Gazebo Carleton.

 

Jest to ekskluzywna altana o starannym wykonaniu. Front to mocne wręgowane kratki, wykończone stylizowaną poręczą. Tył altanki zabudowany jest w dolnej części deskami boazeryjnymi.
Podłoga wykonana jest z zabezpieczonej impregnatem deski tarasowej. Dach został wykonany z deser ze świerku skandynawskiego w systemie boazeryjnym. 

Aby dach altany był nieprzemakalny należy pokryć ją gontem bitumicznym. Altana nadaje się do malowania wszystkimi rodzajami farb do drewna do użytku zewnętrznego. 

W naszym sklepie bez problemu dokupią Państwo zestaw mebli do altany tj. stół, krzesło czy leżak.

 

Oferujemy ją w trzech wymiarach o średnicy 205, 235 i 265 cm.

Oraz z dachem o pokryciu drewnianym w standardzie lub kryty gontem.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane

Kluczowe parametry:

Szerokość[cm] 205
Wysokość[cm] 300
Wyposażenie z podłogą
Rodzaj altana otwarta
Rodzaj dachu drewniany

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.