Zestaw mebli obiadowych AVVICENTE technorattan czarny

(kod: 13705) Bello Giardino
2 094 zł

Produkt niedostępny

kod: 13705

Opis produktu

Zestaw mebli ogrodowo-tarasowych Avvicente wykonany jest z plecionki z syntetycznego rattanu na stelażach stalowych krzesła i aluminiowym stół. Plecionka technoratanowa charakteryzuje się odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne, co pozwala przechowywać w razie konieczności meble na deszczu, śniegu i mrozie, zaś duże nasłonecznienie też  nie wpływa niszcząco na uzyte materiały. Ponieważ aluminium nie koroduje od wody, zaś elementy stalowe zostały zabezpieczone malowaniem proszkowym co znacznie chroni stal przed dostępem wody.

Meble stołowe technorattan Avvicente

Krzesła posiadają bardzo wygodne półokrągłe podłokietniki, które dzięki wysokiemu oparciu są bardzo wygodne. Stelaże krzeseł są wykonane ze stali, dzięki czemu są bardzo trwałe.

Zbliżenie na meble stołowe Avvicente

Wyplot z syntetycznego rattanu wykonany jest z plecionki o grubości 7-8 mm i szerokości 1,2 mm, dostępny w kolorach: czarny i ciemny brąz. Struktura plecionki jest przedstawiona na poniższych fotografiach.

Brązowa plecionka technorattan SottileCzarna plecionka technorattan Sottile

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw mebli obiadowych AVVICENTE technorattan czarny otrzymują Państwo:

  • stół z matowym szklanym blatem o grubości 5 mm na stelażu aluminiowym
  • sześć krzeseł z półokrągłymi podłokietnikami na stelażach stalowych

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • ​długość: 150 cm
  • szerokość: 90 cm
  • wysokość: 74 cm

Krzesło:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 95 cm

Dostawa i montaż mebli:

Zestaw mebli dostarczany jest przez firmę kurierską na palecie o wymiarach 120x80x170 cm.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki curver corfu provence technorattan zestaw keter zestaw corfu set 3 osobowa sofa technorattan keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×