Doniczka balkonowa 80 cm biała

(kod: 15711) Keter
50 zł

Produkt niedostępny

kod: 15711

Opis produktu

Biała doniczka z tworzywa sztucznego to często spotykany element wyposażenia balkonów i domów. Nic dziwnego – to produkt uniwersalny i funkcjonalny. Naszą doniczkę wyróżnia nowoczesne wzornictwo i znany europejski producent. Doniczkę wyprodukowała marka Curver, znany i uznany w Polsce producent mebli i akcesoriów ogrodowych. Marka tworzy swoje produkty z tworzywa sztucznego najwyższej jakości – dzięki temu sygnowane przez Curvera akcesoria ogrodowe są bardzo trwałe i wytrzymałe.

Nasza doniczka cechuje się nie tylko wysoką jakością, ale też oryginalnym wzornictwem. Z zewnątrz doniczka pokryta została wzorem naśladującym fakturę drewna. Taki produkt jest nie tylko praktyczny, ale też niezwykle elegancki. Doniczka dobrze się będzie prezentować na parapecie w naszym mieszkaniu, na balkonie czy za oknem. Kolor naszej doniczki – biel – to barwa uniwersalna. Dzięki temu większość roślin będzie się w niej bardzo dobrze prezentować.

Ten konkretny model doniczki ma długość 80 cm, ale w sprzedaży mamy dostępną również krótszą 60 cm wersję. Doniczka wewnątrz ma 15 cm szerokości i 15 cm wysokości. Od zewnątrz osłonka jest nieco szersza – ma 17 cm. Odpowiednio długa doniczka nada się do hodowania domowych kwiatków, świetnie też sprawdzi się na kuchennym parapecie jako pojemnik na zioła. Doniczkę można wykorzystywać za oknem czy też na balkonie, gdyż charakteryzuje się dobrą odpornością na warunki atmosferyczne.

Osłonkę w funkcjonalnym prostokątnym kształcie bez problemu utrzymamy również w czystości. Tworzywo sztuczne nie sprawia żadnych problemów podczas czyszczenia. To szczególnie istotne przy białej doniczce, która może się ubrudzić podczas przesadzania roślin. W tym modelu nie ma dziurek, więc doniczka nie przecieka i nadaje się do wykorzystania jako osłonka – można w niej umieścić niewielkie doniczki z ziołami. Ładna osłonka na pewno sprawdzi się w naszym domu, a naśladująca drewno faktura zachwyci odwiedzających nas gości.

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 80 cm
  • wysokość: 17 cm
  • szerokość zewnętrzna: 17 cm
  • szerokość wewnętrzna: 15 cm

Dostawa i montaż mebli:

Doniczka jest dostarczana przez firmę kurierską w całości, w ubezpieczonej przesyłce. Doniczka po rozpakowaniu jest gotowa do użycia. 

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa szerokość 80 cm skrzynia ogrodowa wysokość 80 cm technorattan skrzynia na poduchy brązowa 180 cm skrzynki balkonowe technorattan 80 cm skrzynie ogrodowe plastikowe długość do 80 cm skrzynka balkonowa na narzedzia 80 cm skrzynia balkonowa dług do 80 cm skrzynia balkonowa szerokość 80 cm skrzynia ogrodowa 80 cm technorattan skrzynia ogrodowa 80 cm długości skrzynia na poduszki szerokość 180 cm

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×