Biały kinkiet łazienkowy nad lustro Globe SL.0032

(kod: 20901) Produkt wyprodukowany w Polsce Sollux Lighting
49 zł + dostawa 15 zł
  • Wysyłka w 2 do 5 dni
  • kod: 20901

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 18
Szerokość [cm] 15
Wysokość [cm] 15
Waga [kg] 1,2
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27

Opis produktu

Łazienka powinna być funkcjonalna. Niezwykle ważnym elementem tego pomieszczenia jest dobre oświetlenie. Istotne jest także to, by lampki były spójne z całą aranżacją wnętrza. Biały kinkiet łazienkowy nad lustro charakteryzuje się niebanalnym designem. Kształtem przypomina okrąg, a dostarczane światło jest nastrojowe i świetnie sprawdzi się podczas relaksujących kąpieli.

Logo Sollux Lighting

Sollux Lighting to nowatorska marka tworząca lampy i żyrandole przy współpracy z doświadczonymi polskimi rzemieślnikami, przywiązująca wagę do najdrobniejszych szczegółów. W procesie ręcznej obróbki powstają lampy najwyższej jakości, stanowiące prawdziwą ozdobę nowoczesnych wnętrz. Oferowane przez Sollux Lighting lampy to wyjątkowe produkty dla wymagających klientów.

Prezentowana oferta to jedynie oprawa - nie zawiera żarówki

Kinkiet Globe włączony

Biały kinkiet łazienkowy nad lustro Globe mimo swojej oryginalnej budowy świetnie sprawdzi się w każdej aranżacji, równie doskonale wpisze się w stylistykę skandynawską. Wymiary kinkietu nie są wielkie, wynoszą 15 x 15 x 18 cm, dzięki czemu można również zastosować kilka kinkietów Globe obok siebie. Wykonano je z ceramiki co ma wpływ na estetyczne walory kinkietu, a także dzięki temu można go w każdej chwili przemalować na dowolny kolor. Wystarczy użyć wybranej farby przeznaczonej do ścian.

Wiszący kinkiet Globe

Kinkiety z serii Globe mają wiele zastosowań. Doskonale wpiszą się we wnętrza mieszkań, ale równie dobrze posłużą w biurach, hotelach czy restauracjach.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary kinkiet Globe

  • Szerokość: 15 cm
  • Długość: 18 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Waga: 1,2 kg

Seria: Globe
Rodzaj trzonka: E-27
Materiał: Ceramika wypalana
Kolor: Biały
Napięcie zasilania: 220V

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 18
Szerokość [cm] 15
Wysokość [cm] 15
Waga [kg] 1,2
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×