Domek drewniany dla dzieci na podeście Tosia

(kod: 22443) 4iQ
Domek Tosia na podywższeniu to doskonała namiastka domku na drzewie, o którym marzy każde dziecko. Domek znajduje się na platformie o wysokości 84 cm oraz ma 167 cm szerokości, 191 cm głębokości i 216 cm wysokości. Domek Tosia s... pełny opis
1 600 zł

Produkt niedostępny

kod: 22443

Opis produktu

Domek Tosia na podywższeniu to doskonała namiastka domku na drzewie, o którym marzy każde dziecko. Domek znajduje się na platformie o wysokości 84 cm oraz ma 167 cm szerokości, 191 cm głębokości i 216 cm wysokości.

Domek Tosia składa się z jednego pomieszczenia oraz został wyposażony w jedną parę drzwi i w dwa okienka z drewnianymi okiennicami. Domek został wykonany z drewna sosnowego oraz został częsciowo pomalowany - domek wymaga zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Impregnat zabezpieczy drewno przed szkodliwym wpływem wilgoci oraz szkodników. 

Domek ogrodowy Tosia

Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Tosia produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy ze wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek dostarczany jest w wersji surowej - należy zaimpregnować drewno we własnym zakresie.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek drewniany dla dzieci na podeście Tosia otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi z okienkiem
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • drabinka
 • 2 okna 
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Tosia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 216 cm
 • szerokość: 167 cm
 • głębokość: 191 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, częściowo malowana

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.