Domek drewniany dla dzieci na podeście Tosia

(kod: 22443) 4iQ
1 600 zł

Produkt niedostępny

kod: 22443

Opis produktu

Domek Tosia na podywższeniu to doskonała namiastka domku na drzewie, o którym marzy każde dziecko. Domek znajduje się na platformie o wysokości 84 cm oraz ma 167 cm szerokości, 191 cm głębokości i 216 cm wysokości.

Domek Tosia składa się z jednego pomieszczenia oraz został wyposażony w jedną parę drzwi i w dwa okienka z drewnianymi okiennicami. Domek został wykonany z drewna sosnowego oraz został częsciowo pomalowany - domek wymaga zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Impregnat zabezpieczy drewno przed szkodliwym wpływem wilgoci oraz szkodników. 

Domek ogrodowy Tosia

Domek posiada certyfikat TUV dla przydomowych placów zabaw. Całość stworzona została w oparciu o normy EN:71. Każdy z elementów poddany został szczegółowej kontroli, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas użytkowania. Domek dla dzieci do ogrodu Tosia produkowany jest w Polsce. 

Domek ogrodowy ze wymaga samodzielnego montażu. Produkt posiada konstrukcję modułową - większość elementów: ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy. Domek wykończyć można według własnych upodobań - produkt można malować na dowolne kolory środkami przeznaczonymi do malowania drewna.

Uwaga! Domek dostarczany jest w wersji surowej - należy zaimpregnować drewno we własnym zakresie.

Więcej informacji znajdą Państwo w sekcji "Dostawa i montaż".

Zamawiając Domek drewniany dla dzieci na podeście Tosia otrzymują Państwo:

 • domek z podłogą
 • 1 drzwi z okienkiem
 • 3 stałe okna wypełnione bezpieczną przeźroczystą płytą plexi
 • czarna papa na dach
 • drabinka
 • 2 okna 
 • zestaw śrub montażowych i elementów łączących zgodnie z instrukcją

Wymiary elementów zestawu:

Domek z drewna Tosia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość domku: 216 cm
 • szerokość: 167 cm
 • głębokość: 191 cm 

Materiał:

 • Sosna strugana, częściowo malowana

Grubość desek:

 • ściany: 12 mm / podłoga: 12 mm

Maksymalna waga użytkownika:

 • 50kg (maksymalne obciążenie całkowite 150kg)

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Domek posiada certyfikat TÜV dla przydomowych placów zabaw i jest zgodny z normą EN 71.

Dostawa i montaż mebli:

Domek dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w paczce. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim.
Budowa domku jest modułowa (ściany, drzwi, okna i barierki, jest już zmontowana, dzięki czemu cały proces jest jeszcze szybszy i łatwiejszy). 

Instrukcja montażu - POBIERZ

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

krzesła dla dzieci do biurka ministyle kaczki ławki ogrodowe dla dzieci fotel biurowy dla dzieci allegro fotele obrotowe dla dzieci allegro krzesła obrotowe dla dzieci białystok krzesło obrotowe dla dzieci tanio tanie krzesła obrotowe dla dzieci

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×