Kup w ciągu: 18h 50m 49s - wyślemy jutro

Domek narzędziowy Keter Artisan 11x7

(kod: 26336) KeterKeter Oakland
7 999 zł 5 999 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 299,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 20.08.2019
 • Zamów do: g. 13:00, wtorek, 20.08.2019
 • Pozostało: 18h 50min
 • kod: 26336

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 340
Głębokość [cm] 218
Wysokość [cm] 226
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak

Opis produktu

Domek narzędziowy Keter Artisan 11x7 to model pochodzący z ekskluzywnej linii łączącej funkcjonalność i elegancki styl. Został wyprodukowany przez renomowaną firmę Keter zajmującą się od lat produkcją wyposażenia do ogrodu i nie tylko z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.

Narzędziowy domek Keter Artisan 11x7

Domek ogrodowy Artisan 11x7 został wykonany z tworzywa sztucznego DUOTECH, ale dzięki stylistycznym zabiegom podczas produkcji wygląda na pierwszy rzut oka jakby był wykonany z drewna. Jego przewaga nad podobnym modelem wykonanym z materiałów naturalnych wynika z tego, że nie wymaga on konserwacji, impregnacji czy malowania. Materiał jest wodoodporny oraz odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu nie łuszczy się i będzie służył przez długie lata. Dodatkową zaletą tego tworzywa sztucznego jest to, że w znacznej części został on uzyskany z recyklingu. Jest to więc materiał przyjazny środowisku. 

Domek Artisan 9x7

Domek na narzędzia Keter Artisan 11x7 posiada duże prostokątne drzwi, które zapewniają swobodny dostęp do wnętrza. Drzwi mają uchwyty i stalowy zamek pozwalające na zamknięcie wnętrza.

Elementem wyróżniającym domek z tworzywa sztucznego Keter Artisan jest możliwość pomalowania ścian. Pozwala na to specjalny, zastosowany do produkcji materiał i szorstka powierzchnia ścian. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania domku do swoich potrzeb oraz ogrodowej aranżacji.

Do malowania nadają się jedynie ściany – nie wolno malować okien, drzwi, dachu i podłogi. Do malowania należy używać wałka. Tylko korzystając z tej metody uzyskamy odpowiedni efekt. Malowanie pędzlem jest zabronione. Pomalowanie domku jest równoznaczne z utratą możliwości zwrotu produktu.

Domek Artisan 9x7

Keter Artisan 11x7 wewnątrz którego znajduje się wytrzymała podłoga, która chroni przed wodą, błotem czy działaniem gryzoni. Konstrukcja produktu jest wzmocniona stalowymi elementami. Opiera się na nich jednospadowy dach, który wytrzymuje zimą duże obciążenie śniegu.  Aby chronić wnętrze przed wilgocią i pleśnią wmontowano funkcjonalne wywietrzniki zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza.

Domek Artisan 9x7

Aby postawić domek Artisan 9x7 w swoim ogrodzie nie wymagane jest żadne pozwolenie budowlane, co więcej, jest to konstrukcja całoroczna.

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Corner Tool Rack

Zobacz także powiązane: pr4, meble plastikowe

Zamawiając Domek narzędziowy Keter Artisan 11x7 otrzymują Państwo:

 • Domek narzędziowy Keter Artisan 11x7
 • Wieszak na narzędzia

Wymiary elementów zestawu:

Domek narzędziowy Keter Artisan 11x7 - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość: 226 cm
 • wysokość z tyłu: 202 cm
 • szerokość: 340 cm
 • głębokość: 218 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • Szerokość: 327 cm
 • Głębokość: 201 cm
 • Wysokość: 220 cm

Okna z trzech stron domku.

Powierzchnia podłogi:

 • 6,5 m2

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 139 cm
 • Wysokość: 181 cm

 

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 6,5
Szerokość [cm] 340
Głębokość [cm] 218
Wysokość [cm] 226
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest w jednej dużej paczce przez firmę kurierską. Przeznaczony jest do samodzielnego, prostego montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×