Czerwona donica tarasowa Della - 75cm - rubinowa czerwień

(kod: 18077) Produkt wyprodukowany w Polsce Decolovin
181 zł

Produkt niedostępny

kod: 18077

Opis produktu

Prosty design donicy Della 75 o wysokości 75 cm w połączeniu z piękną rubinową czerwienią, daje bardzo spektakularny efekt. Elegancka donica nada charakteru każdemu wnętrzu. Dzięki swojej klasycznej formie Idealnie sprawdzi się w bardziej tradycyjnie zaprojektowanej przestrzeni, a dzięki swej intensywnej barwie wpasuje się równie dobrze wystrój bardziej nowoczesny. Pomimo, że jest dosyć wysoka i jest w stanie pomieścić nawet bardzo wysokie rośliny, to jednocześnie jej smukły kształt pozawala na dopasowanie się nawet do mniejszych pomieszczeń.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Della czerwona

Warto wiedzieć, że dostępny jest także wariant Donicy Della 75 cm rubinowa czerwień w wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno, które znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy), dzięki której można umieścić roślinę bezpośrednio w donicy. Dla dużych roślin polecana jest opcja bez wewnętrznej półki - zastosowanie odpowiedniego dociążenia gwarantuje stabilność donicy przy podmuchach wiatru. Donica Della dzięki eleganckiemu designowi i charakterystycznej barwie będzie stanowiła ozdobę każdego ogrodu i tarasu lub wnętrza.

Ponieważ donica Della 75 cm rubinowa czerwień wykonana jest z polietylenu bez obaw można ustawić ją na zewnątrz, np. w ogrodzie czy na tarasie, gdzie będzie stanowiła piękną ozdobę.

Cechy donic Decolovin

Polietylen jest materiałem niezwykle odpornym, możemy mieć więc pewność, że donica będzie odporna na urazy mechaniczne, takie jak zarysowania i wgniecenia, a ponadto, nie mają wpływu na nią niekorzystne warunki atmosferyczne w postaci silnego mrozu, wiatru czy też ulewnego deszczu.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Della czerwona

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary donicy Della

Powyższy schemat ukazuje donicę z opcją wewnętrznej półki (przerywane linie).

 • rozmiar: Ø 40 x 75 cm h
 • waga: 4-4,5 kg
 • kolor: rubinowa czerwień
 • materiał: polietylen (PE)
 • odcień: matowy
 • kraj produkcji: Polska
 • zastosowanie: wnętrza i na zewnątrz
 • odporność: -40°C / +60°C / UV
 • gwarancja: 24 miesiące
 • dodatkowe: tolerancja wymiaru ± 3%

Dodatkowe informacje dotyczące użytkowania donic - POBIERZ

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Donice pakowane są w paczki.

Wymiary paczki:
47 x 47 x 79cm

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Gwarancja nie obejmuje:

- uszkodzeń powstałych z winy, niedbalstwa lub nieuzasadnionej niewiedzy Klienta,
- uszkodzeń spowodowanych zdarzeniami losowymi (powodzie, pożary, wyładowania atmosferyczne, inne klęski żywiołowe, itd.),
- materiałów eksploatacyjnych oraz części posiadających określony czas prawidłowego działania i podlegających naturalnemu zużyciu (np. źródła światła).

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Menia

  Na zdjęciu piękna donica a w rzeczywistości niekoniecznie. Jednak zamówienie zrealizowanie bardzo szybko. Obsługa ok.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×