FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Doniczka na duże kwiaty Della - 90cm - rubinowa czerwień

(kod: 18111) Produkt wyprodukowany w Polsce Decolovin
279 zł

Produkt niedostępny

kod: 18111
Dostawa produktu po Świętach
Zobacz podobne w szybkiej dostawie »

Opis produktu

Proste wzornictwo wysokiej na 90 cm donicy na duże kwiaty Della 90 w połączeniu z intensywną rubinową czerwienią daje bardzo wyjątkowy efekt. Dzięki swojej tradycyjnej formie świetnie dopasuje się do bardziej tradycyjnie zaprojektowanego wnętrza, a dzięki charakterystycznemu kolorowi wpasuje się także w nowoczesny wystrój. Dzięki temu połączeniu elegancka donica nada charakteru każdemu wnętrzu. Choć jest wysoka, to jednocześnie jej wąska forma pozawala na dopasowanie się nawet do mniejszych pomieszczeń.

Model dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych a także w opcji z podświetleniem led.

Donica Della czerwona

Warto wiedzieć, że dostępny jest także wariant Donicy Della 90 cm rubinowa czerwień w wersji z wewnętrzną półką (podwójne dno, które znajduje się ona na 2/3 wysokości donicy), dzięki której można umieścić roślinę bezpośrednio w donicy. Dla dużych roślin polecana jest opcja bez wewnętrznej półki - zastosowanie odpowiedniego dociążenia gwarantuje stabilność donicy przy podmuchach wiatru. Donica Della dzięki eleganckiemu designowi i charakterystycznej barwie będzie stanowiła ozdobę każdego ogrodu i tarasu lub wnętrza.

Ponieważ Donica na duże kwiaty Della 90 cm rubinowa czerwień wykonana jest z polietylenu bez obaw można ustawić ją na zewnątrz, np. w ogrodzie czy na tarasie, gdzie będzie stanowiła piękną ozdobę.

Cechy donic Decolovin

Polietylen jest materiałem niezwykle odpornym, możemy mieć więc pewność, że donica będzie odporna na urazy mechaniczne, takie jak zarysowania i wgniecenia, a ponadto, nie mają wpływu na nią niekorzystne warunki atmosferyczne w postaci silnego mrozu, wiatru czy też ulewnego deszczu.

Polski producent donic - Decolovin - przywiązuje wielką wagę do trwałości a także estetyki wykonywanych produktów. W ofercie producenta znajdziemy wiele modeli donic, które stosowane mogą być w pomieszczeniach mieszkalnych, przestrzeni publicznej a także na zewnątrz - w ogrodzie, na tarasie, balkonie. Szeroka gama form a także kolorów donic pozwoli dobrać model spełniający oczekiwania każdego klienta.

Donica Della czerwona

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary donicy Della

Powyższy schemat ukazuje donicę z opcją wewnętrznej półki (przerywane linie).

  • rozmiar: Ø 49 x 90 cm h
  • waga: 7-7,5 kg
  • kolor: rubinowa czerwień
  • materiał: polietylen (PE)
  • odcień: matowy
  • kraj produkcji: Polska
  • zastosowanie: wnętrza i na zewnątrz
  • odporność: -40°C / +60°C / UV
  • gwarancja: 24 miesiące
  • dodatkowe: tolerancja wymiaru ± 3%

Dodatkowe informacje dotyczące użytkowania donic - POBIERZ

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa odbywa się w ubezpieczonej przesyłce zapakowanej fabrycznie przez producenta, za pośrednictwem firmy kurierskiej. Donice pakowane są w paczki.

Wymiary paczki:
57 x 57 x 91cm

Po otrzymaniu przesyłki niezbędne jest jej sprawdzenie w obecności kuriera. W razie uszkodzeń prosimy spisać protokół szkody z kurierem i skontaktować się z nami.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Gwarancja nie obejmuje:

- uszkodzeń powstałych z winy, niedbalstwa lub nieuzasadnionej niewiedzy Klienta,
- uszkodzeń spowodowanych zdarzeniami losowymi (powodzie, pożary, wyładowania atmosferyczne, inne klęski żywiołowe, itd.),
- materiałów eksploatacyjnych oraz części posiadających określony czas prawidłowego działania i podlegających naturalnemu zużyciu (np. źródła światła).

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x