Garaż na samochód do ogrodu Lilia 300x600

(kod: 21860) Megiw 4 Garden
4 900 zł 4 599 zł + dostawa 219 zł

Kup na raty: 20 x 240,90zł

 • Wysyłka do 4 tygodni
 • kod: 21860

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 241
Szerokość [cm] 306
Głębokość [cm] 606
Materiał drewno

Opis produktu

Elegancki i funkcjonalny garaż może pomieścić jeden samochód. Może również być idealnym rozwiązaniem do zagospodarowania przestrzeni odpoczynku, czy spożywania posiłków. Zadaszenie ochroni pojazdy przed wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Zapewni sporo miejsca na rodzinne przyjęcie, czy grilla z przyjaciółmi.

Garaż wykonano z wysokiej jakości drewna świerkowego, które jest niezwykle wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja opiera się na czterech solidnych słupach o grubości 12 cm, które zostały dodatkowo wzmocnione zastrzałami. Gwarantuje to odpowiednią stabilność i wieloletnie użytkowanie. Garaż ma 300 cm szerokości, 600 cm głębokości oraz 241 cm wysokości. Gwarantuje to odpowiednią ilość miejsca do bezpiecznego zaparkowania pojazdu. 

Garaż na samochód do ogrodu Lilia 300x600

Drewniane elementy konstrukcji poddano procesowi impregnacji. Drewno po impregnacji nabywa odporności na szkodniki, grzyby i wilgoć. Gwarantuje to zachowanie niezmienionej jakości produktu przez długi okres. Dach wiaty został pokryty trapezową blachą, która gwarantuje ochronę przed deszczem i słońcem. Garaż uchroni samochód również przed szkodami wyrządzanymi przez ptaki, czy wiatr. 

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Do elementów dodawana jest klarowna instrukcja prowadząca krok po kroku przez poszczególne fazy montażu.

Postawienie garażu Lilia nie wymaga pozwolenia budowlanego. Produkt dostępny w dwóch wariantach rozmiarowych.

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

Wymiary elementów zestawu:

Lilia - wymiary

Wymiary zewnętrzne:

 • wysokość front: 241 cm
 • wysokość tył: 204 cm
 • szerokość: 306 cm
 • głębokość: 606 cm

Wymiary wewnętrzne:

 • szerokość: 300 cm
 • głębokość: 362 cm

Grubość belki:

 • 120 mm

Materiał:

 • konstrukcja: drewno świerkowe
 • pokrycie dachu: blacha trapezowa

Wykończenie:

 • impregnowane

 

Kluczowe parametry:

Wysokość [cm] 241
Szerokość [cm] 306
Głębokość [cm] 606
Materiał drewno

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa produktu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Ze względu na gabaryty przesyłki kurier nie może rozładować samochodu za pomocą windy - niezbędny jest ręczny rozładunek. Polecamy odbiór przesyłki w co najmniej 2 osoby, aby móc dokonać rozładunku (obowiązek rozładunku leży po stronie klienta).

Produkt do samodzielnego, prostego montażu zapakowany jest w paczki. W środku znajdują się wszystkie niezbędne do złożenia elementy oraz ilustrowana instrukcja. Sugerujemy, aby montażu dokonywały dwie osoby. Nie trzeba przeszkolenia, ani specjalistycznych narzędzi.

Wymagane narzędzia to:

Montaż Megiw

Jeśli interesuje Państwa montaż garażu - bardzo prosimy o przesłanie wiadomości na adres: [email protected] - zaproponujemy dostępne możliwości oraz wycenimy usługę.

 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją producenta.

Warunkiem gwarancji jest prawidłowy montaż produktu – szczegółowo opisany w instrukcji, która dołączona jest do paczki.
Przed montażem niezbędne jest przygotowanie podłoża - wypoziomowanie go (wylewka lub kostka). Producent zaleca impregnację produktów ogólnodostępnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Gwarancja producenta nie obejmuje: Pobierz szczegóły

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

ławki do ogrodu meble ogrodowe skrzynia zamykana na samochód dostawczych 2000x60 skrzynia technorattanowa do ogrodu skrzynia z siedziskiem do ogrodu skrzynie kufry drewniane do ogrodu skrzynie drewniane do ogrodu z siedziskiem skrzynie do ogrodu na przechowanie rowerów skrzynie do ogrodu z technorattanu skrzynia ratanowa na poduszki do ogrodu skrzynia rattanowa do ogrodu 150 litrów tanie skrzynie plastikowe do ogrodu sprzedam skrzynię do ogrodu firmy keter

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×