FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

FV z odroczonym terminem płatności dla gmin, urzędów i instytucji - dostawa w 2018r. - SPRAWDŹ ->

Keter Hanging Sphere Planter doniczka okrągła wisząca brąz

99 zł 69 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 17.12.2018
  • Zamów do: g. 11:00, poniedziałek, 17.12.2018
  • Pozostało: 1h 59min
  • kod: 19597

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Opinie klientów (1) ↓

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 22
Pojemność [L] 8,6
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor brązowy
Waga [kg] 1
Struktura okrągła
Zastosowanie wewnątrz i zewnątrz

Opis produktu

Detale najczęściej mają decydujący wpływa na to, jak odbierane jest wnętrze lub też jaka atmosfera panuje w otwartych przestrzeniach, takich jak balkon, taras czy ogród. Warto zadbać o to, by w tych miejscach znalazło się miejsce dla efektownych donic. Keter Hanging Sphere Planter doniczka okrągła wisząca brąz pięknie się prezentuje, jest bardzo odporna i doda uroku każdej przestrzeni.

Okrągła doniczka Keter Hanging Sphere Planter grafit

Doniczkę Keter Hanging Sphere Planter okrągłą wiszącą brąz wykonano z bardzo elegancko wyglądającego materiału, który przypomina naturalną plecionkę rattanową. Polipropylen jest jednak od niego odporniejszy. Przede wszystkim nie jest podatny na zmienne i często niekorzystne warunki panujące na zewnątrz. Nie odkształca się pod wpływem wilgoci czy zmiennych temperatur. Tworzywo jest także bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości.

Dno doniczki Keter Hanging Sphere Planter grafit

Okrągły kosz o pojemności 9L z polipropylenowej tłoczonej fabrycznie można zawiesić dzięki dołączonym do zestawu elementom. Są to trzy estetyczne i delikatnie wyglądające łańcuchy połączone u góry uchwytem który umożliwia łatwe zamocowanie donicy. Łańcuchy i uchwyt wyprodukowane zostały ze stali nierdzewnej. Na dnie doniczki Keter Hanging Sphere Planter okrągłej wiszącej brąz znajduje się specjalny otwór, który odprowadza nadmiar wody.

Wiszące donice Hanging Sphere Planter Keter na tarasie

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary doniczki:

  • średnica: 35 cm
  • wysokość: 22 cm
  • objętość: 8,6 L

Kluczowe parametry:

Szerokość [cm] 35
Wysokość [cm] 22
Pojemność [L] 8,6
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor brązowy
Waga [kg] 1
Struktura okrągła
Zastosowanie wewnątrz i zewnątrz

Gwarancja:

Gwarancja na produkt obowiązuje przez dwa lata od daty zakupu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • zbigniew28

    Sklep godny polecenia

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia ogrodowa keter rattan xl ebr brązowa skrzynia ławka keter eden brązowa skrzynka ogrodowa z siedziskiem keter borneo 416l brązowa skrzynka kufer keter store it out max brązowa beżowa skrzynka na balkon keter brushwood 455l brązowa skrzynia keter capri rattan 302 l brązowa keter skrzynia ogrodowa glenwood box 390 brąz keter skrzynia ogrodowa rockwood 570l brązowa 85692 keter skrzynia ogrodowa capri box 302 brąz keter skrzynia ogrodowa rockwood box 570 brąz keter skrzynia ogrodowa ławka rockwood brązowa 85692 keter skrzynia circa rattan box 132 brąz

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x