Kup w ciągu: 17h 32m 15s - wyślemy jutro

Keter Oakland 757 - Domek ogrodowy na narzędzia

4 799 zł 3 999 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 199,95zł

 • Planowana wysyłka: JUTRO, wt, 16.07.2019
 • Zamów do: g. 14:00, wtorek, 16.07.2019
 • Pozostało: 17h 32min
 • kod: 15431

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 224
Szerokość [cm] 229
Wysokość [cm] 242
Materiał tworzywo sztuczne
Wykończenie drewnopodobne
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Okno w dachu Tak
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 140
Pojemność [m3] 9,29
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 4,04

Opis produktu

Domek ogrodowy Keter Oakland 757 – najnowszy produkt renomowanej i znanej firmy Keter. Następca domków z serii Fusion, domek ogrodowy Oakland 757 to najwyższa jakość wykonania, imponujący wygląd i niespotykane wcześniej rozwiązania.

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Pierwsze wrażenie - domek wygląda jak z drewna

Wygląd zewnętrzny sprawia, że patrząc pierwszy raz na domek ogrodowy odnosimy wrażenie jakby był on wykonany z drewna, a nie z tworzywa sztucznego. Przewaga takiego materiału nad drewnem ujawnia się przeważnie po roku, kiedy drewno trzeba konserwować, a domek Oakland służy dalej w takim samym stanie jak na początku. Jeżeli zaniechamy konserwacji drewnianych konstrukcji, po kilku latach będzie się ono nadawało tylko i wyłącznie do wyrzucenia. Domek narzędziowy Oakland 757 jest wykonany z tworzyw sztucznych, co gwarantuje jego wytrzymałość przez znacznie dłuższy czas niż jego drewniane odpowiedniki. Konstrukcja której nie trzeba konserwować, przez co oszczędzamy wiele czasu i pieniędzy na drogie specyfiki do ochrony drewna. Materiały z których wykonano domek nie gniją, nie łuszczą się, są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne.

Domek Keter Oakland 759

Detale które są bardzo istotne

Jedno duże okno wykonane w stylu wiktoriańskim sprawi, że wewnątrz domku jest wystarczająco jasno w ciągu dnia, jednocześnie zachowując atrakcyjny wygląd. Przemyślana konstrukcja sprawia, że okno możemy zamontować w jednym z czterech miejsc według Państwa potrzeb. Kierunek wybieramy już podczas montażu. Okno jest prześwitujące więc możemy zerknąć do środka domku bez otwierania domku. Jest ono montowane na stałe i nie ma możliwości jego otworzenia.

Projektanci domku Keter Oakland 757, zastosowali również sprawdzoną metodę wykorzystywaną już wcześniej w domkach Fusion, mianowicie okno dachowe przez które wpada światło. Łączy to walory praktyczne – więcej światła w domku, z walorami estetycznymi które są naprawdę na wysokim poziomie. Wpadające przez dach promienie słoneczne robią bardzo ciekawe wrażenie. Stalowe wzmocnienia konstrukcji dachu, dzięki którym nie straszne mu opady śniegu. 

Bezpieczeństwo i użytkowanie

Zamknięcie drzwi na specjalną solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie). Dzięki takiej konstrukcji zamkniemy szczelnie domek, jednak należy pamiętać że nie chroni ona zawartości domku w 100% i przechowywanie cennych przedmiotów wewnątrz odbywa się na Państwa odpowiedzialność, nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne włamanie i kradzież.

Zamknięcie w domku Oakland 757

Domek jest całoroczny, nie wymaga on specjalnej konserwacji, wystarczy go przemyć czystą, bieżącą wodą z dodatkiem delikatnych detergentów. Zabronione jest używanie chemii.

Możliwość malowania ścian - dla tych którzy chcą być wyjątkowi

Wyróżniającą domek Oakland 757 na tle innych jest to że można domek pomalować na dowolny kolor. Specjalny materiał z którego jest wykonany i chropowata powierzchnia sprawiają że kolor łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dostosować domek do swoich indywidualnych potrzeb i według własnego gustu. Nie wolno malować okna, drzwi, framugi drzwi, dachu, podłogi oraz innych elementów. Zmianę koloru możemy zastosować tylko w przypadku ścian. Do ich malowania potrzebujemy wałka – nie można malować pędzlem. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Możliwość malowania domku Oakland 757

Przeznaczenie domku i jego zastosowanie

Wchodząc do domku przez szerokie i masywne podwójne drzwi naszym oczom ukazuje się pokaźnych rozmiarów pomieszczenie. Otwierając obydwa skrzydła drzwi jesteśmy w stanie wjechać do środka nawet quadem, szerokość którą uzyskujemy to 148 cm. Szczelna i wytrzymała podłoga przez którą nie dostaną się do środka wszelkie gryzonie czy nieproszeni goście. Pod drzwiami jest zrobiony specjalny kołnierz błotny, który spełnia również rolę progu dla łatwiejszego wjeżdżania np. kosiarką. Do ścian możemy przymocować dodatkowe elementy jak np. wieszaki czy półki, należy wkręcać je w metalowe elementy konstrukcji. Wysokość wewnątrz domku w szczycie to ok. 230 cm, więc jesteśmy w stanie włożyć tam nawet bardzo wysokie przedmioty. 

Prosty montaż i czytelna instrukcja

Łatwy montaż domku Oakland 757 wraz z czytelną instrukcją, dzięki czemu dwie nawet niedoświadczone osoby zmontują domek. Aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć ok. 6-9h w zależności od tempa prac.

Domek Keter Oakland 757 animacja

Znany na całym świecie producent - firma Keter

Keter to marka znana na całym świecie, firma która tworzy produkty najwyższej jakości od ponad 60 lat. Fabryki które produkują większość przedmiotów są ulokowane w Europie, dzięki czemu ich jakość jest nieporównywalnie wyższa, niż produkty z azjatyckich fabryk. Keter połączył się z dwoma innymi markami: Allibert oraz Curver, tym samym łącząc wszystkie produkty w jedną spójną całość pod wspólnym sztandarem. Duża funkcjonalność oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne cieszą tysiące klientów na całym świecie którzy odpoczywają i korzystają z produktów firmy Keter.

Polecany dodatkowy artykuł 

Zanim rozpoczną Państwo montaż domku, polecamy przeczytanie naszego artykułu na temat odpowiedniego przygotowania podłoża pod naszą konstrukcje - Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Corner Tool Rack

Zobacz także powiązane: pkl, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 757

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 223,5 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne: 

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 201 cm
 • Wysokość: 230 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 4,04 m2

Waga:

 • ok. 140 kg

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Liczba okien:

 • Jedno
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,5 cm

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 39 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 224
Szerokość [cm] 229
Wysokość [cm] 242
Materiał tworzywo sztuczne
Wykończenie drewnopodobne
Możliwość mocowania kłódki Tak
Wentylacja Tak
Okno w dachu Tak
Podłoga Tak
Dach spadzisty
Okna Tak
Drzwi podwojne
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Waga [kg] 140
Pojemność [m3] 9,29
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 4,04

Dostawa i montaż mebli:

Domek ogrodowy dostarczany jest na ubezpieczonej palecie przez firmę kurierską. Kurier ma obowiązek dostarczyć paletę na poziom 0. Przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Kliknij aby pobrać instrukcję montażu domku Oakland 757.

Poniższy film przedstawia montaż większego domku (7511) okiem Klienta, ale zasada jest dokładnie taka sama.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.80
5 opinii
5
4
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Marek

  Bardzo dobry kontakt z dostawcą. Produkt w 100 % spełnia moje oczekiwania. Montaż prosty i przyjemny.

 • Kuba

  Firma godna polecenia.

 • Ogrodnik76

  Super zamiennik tradycyjnych szop na narzędzia. Byłem sceptyczny, ale muszę powiedzieć, że jest dużo bardziej uniwersalny i mniej przy nim roboty. Polecam

 • Ola2010

  Domek wykonany starannie, fajnie wygląda, łatwy w montażu, co do trwałości to okaże się za jakiś czas, jedyny minus jest taki, że jest trochę mały jak na taką cenę. Sklep godny polecenia, zamówienie złożyłam telefonicznie ze wskazaniem kiedy ma towar dotrzeć i przesyłka dotarła w umówionym czasie. Polecam

 • Krzysztof

  Super domek, super obsługa . Polecam

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia ogrodnicze skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia drewniana na narzędzia ogrodowe drewniane skrzynie na narzędzia ogrodowe skrzynia z siedziskiem na narzędzia ogrodowe skrzynia ogrodowa plastikowa na narzędzia technoratan skrzynia na narzędzia ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ogrodowa ze skrzynią na narzędzia skrzynie ogrodowe plastikowe na narzędzia skrzynie plastikowe ogrodowe na narzędzia skrzynie ogrodowe na narzędzia z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×