Kup w ciągu: 3h 41m 47s - wyślemy jeszcze dziś

Keter Oakland 757 - Domek ogrodowy na narzędzia (5,1m2)

4 799 zł 3 749 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 187,45zł

 • Planowana wysyłka: DZISIAJ, wt, 19.11.2019
 • Zamów do: g. 13:00, wtorek, 19.11.2019
 • Pozostało: 3h 41min
 • kod: 15431

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 4,04
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 224
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 9,29
Waga [kg] 140
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Opis produktu

Domek ogrodowy Keter Oakland 757 to wysokiej jakości domek narzędziowy wykonany z odpornego tworzywa sztucznego. Domek Oakland 757 posiada 242cm wysokości, 229cm szerokości oraz 223,5cm głębokości. Wnętrze domku to aż 4m2 powierzchni użytkowej!

Domek Keter Oakland 759

Nie wymaga konserwacji!

Domek narzędziowy z tworzywa Keter Oakland 757 to doskonały wybór do ogrodu - tworzywo sztuczne, z którego jest wykonany doskonale odwzorowuje strukturą i wyglądem naturalne drewno - na pierwszy rzut oka materiały nie są do rozróżnienia. Domek nie wymaga konserwacji oraz żadnych zabiegów pielęgnacyjnych  - jest to niepodważalna przewaga nad domkami drewnianymi. Różnica widoczna jest po około roku, kiedy drewno wymaga kolejnego kosztownego i pracochłonnego zabezpieczenia oraz konserwacji, a domek Oakland służy dalej w takim samym stanie jak na początku! Konstrukcja nie wymaga dodatkowych zabiegów, przez co oszczędzamy wiele czasu i pieniędzy na drogie specyfiki do ochrony i konserwacji drewna. Materiały z których wykonano domek nie gniją, nie łuszczą się, są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Domek Oakland 757 - materiał Panele ścienne domek Oakland

Przeznaczenie domku i jego zastosowanie

Wnętrze domku to aż 4m2 powierzchni użytkowej. Dwuskrzydłowe drzwi pozwalają na swobodne dostanie się do wnętrza. Otwierając obydwa skrzydła drzwi uzyskujemy wejście o szerokości 148cm - jesteśmy w stanie wjechać do środka nawet quadem! Drzwi domku zamknąć można na solidną zasuwkę wykonaną z metalu, którą dodatkowo można zabezpieczyć kłódką (we własnym zakresie). Dzięki takiej konstrukcji zamkniemy szczelnie domek oraz zabezpieczymy znajdujące się w nim przedmioty. Domek posiada także kołnierz błotny, który znajduje się pod drzwiami - spełnia również rolę progu dla łatwiejszego wjeżdżania np. kosiarką. Szczelna i wytrzymała podłoga zabezpiecza wnętrze przed gryzoniami oraz innymi zwierzętami. Do ścian przymocować możemy dodatkowe elementy jak np. wieszaki czy półki. Wysokość wewnątrz domku w szczycie to ok. 230 cm, więc jesteśmy w stanie włożyć tam nawet bardzo wysokie przedmioty.

Zamknięcie w domku Oakland 757 prób w domku Keter Oakland 747

Szybki i prosty montaż - produkt gotowy do użytku!

Domek na narzędzia Oakland 757 jest produktem praktycznie gotowy do użytku - kupując domek otrzymujemy wszystkie elementy konstrukcyjne, łącznie z podłogą. Dodatkowo, łatwy montaż domku Oakland 757 wraz z czytelną instrukcją pozwala na postawienie domku nawet przed niedoświadczone osoby. Aby w pełni cieszyć się domkiem narzędziowym na jego montaż trzeba przeznaczyć ok. 6-9h w zależności od tempa prac - domek narzędziowy w ogrodzie powstaje w ciągu jednego popołudnia!

Domek Keter Oakland 757 - przestronne wnętrze

Dodatkowe zalety domku ogrodowego

Domek Oakland 757 wyposażony jest w okno oraz świetlik dachowy - dzięki nim wewnątrz domku jest wystarczająco jasno co dodatkowo zabezpiecza wnętrze przed wilgocią. Przemyślana konstrukcja sprawia, że okno możemy zamontować w jednym z czterech miejsc według Państwa potrzeb. Kierunek wybieramy już podczas montażu. Okno jest prześwitujące więc możemy zerknąć do środka domku bez otwierania domku. Jest ono montowane na stałe i nie ma możliwości jego otworzenia.

Okno domek keter świetlik dachowy

Wytrzymała konstrukcja i bezpieczeństwo

Domek posiada solidną, mocną konstrukcje. Dwuspadowy dach posiada stalowe wzmocnienia konstrukcji, dzięki którym nie straszne mu opady śniegu - pokrywa swobodnie zsuwa się z połaci dachowych. Domek Oakland 757 zamocować można do podłoża za pomocą kotew (do zakupu we własnym zakresie), aby jeszcze lepiej zabezpieczyć całą konstrukcje. W podłodze domku znajdują się specjalne otwory, które umożliwiają taki montaż.

Domek Oakland 757 aranżacja w ogrodzie

Możliwość malowania ścian na dowolny kolor

Domek Oakland 757 zachowany jest w odcieniach szarości - ścianki domku są jaśniejsze, zaś drzwi, okna oraz dach ciemniejsze. Domek można pomalować na dowolnie wybrany kolor za pomocą farby. Specjalny materiał z którego jest wykonany i chropowata powierzchnia sprawiają że farba łatwo się przyjmuje i utrzymuje. Przed malowaniem zalecamy zapoznać się dokładnie z instrukcją. Pomalowanie domku równa się z utratą możliwości zwrotu towaru.

Możliwość malowania domku Oakland 757

Polecany dodatkowy artykuł 

Zanim rozpoczną Państwo montaż domku, polecamy przeczytanie naszego artykułu na temat odpowiedniego przygotowania podłoża pod naszą konstrukcje - Jak przygotować podłoże pod domek narzędziowy

Producent mebli Corfu - Curver, Keter, Allibert

Marka Keter znana jest na całym świecie jako producent najwyższej jakości mebli i akcesoriów ogrodowych z tworzywa sztucznego. Marka działa już na rynku ponad 60 lat. Fabryki firmy zlokalizowane są w Europie, więc mamy gwarancję, że jakość produktów marki Keter będzie znacznie wyższa niż produktów z fabryk azjatyckich.

Wieszak narzędziowy gratis

Do zakupionego domku dołączamy gratis w postaci wieszaka narzędziowego Hanging Tool Rack.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary domku Oakland 757

Wymiary zewnętrzne z zadaszeniem:

 • Szerokość: 229 cm
 • Głębokość: 223,5 cm
 • Wysokość: 242 cm

Wymiary wewnętrzne: 

 • Szerokość: 201 cm
 • Głębokość: 201 cm
 • Wysokość: 230 cm

Powierzchnia podłogi:

 • 4,04 m2

Waga:

 • ok. 140 kg

Grubość ścianek:

 • 20 mm

Liczba okien:

 • Jedno
 • Szerokość: 68 cm
 • Wysokość: 65 cm

Wymiary drzwi:

 • Szerokość: 148,5 cm
 • Wysokość: 182,5 cm

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna [m2] 4,04
Szerokość [cm] 229
Głębokość [cm] 224
Wysokość [cm] 242
Podłoga Tak
Drzwi podwojne
Okna Tak
Dach spadzisty
Metalowe wzmocnienia konstrukcji Tak
Montaż samodzielny
Możliwość mocowania kłódki Tak
Obciążenie dachu [kg/m2] 75
Obciążenie podłogi [kg/m2] 150
Okno w dachu Tak
Pojemność [m3] 9,29
Waga [kg] 140
Wentylacja Tak
Wykończenie drewnopodobne

Dostawa i montaż mebli:

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją.

Produkt dostarczany jest do Państwa za pośrednictwem firmy zewnętrznej w ubezpieczonej przesyłce. Wymagana jest weryfikacja ewentualnych uszkodzeń opakowania przy odbiorze.

Produkt przeznaczony jest do samodzielnego, montażu według załączonej instrukcji z obrazkami. Do złożenia domku nie potrzebne jest przeszkolenie, ani specjalistyczne narzędzia, ale sugerujemy by montować go w dwie osoby.

Istnieje możliwość zamówienia usługi montażu domku w naszej firmie. W celu przygotowania wyceny prosimy przesłanie wiadomości email ze wskazaniem adresu potencjalnego montażu na adres: [email protected]

Poniższy film przedstawia montaż większego domku (7511) okiem Klienta, ale zasada jest dokładnie taka sama.

 

Wymiary paczki:

 • Szerokość: 227 cm
 • Głębokość: 132 cm
 • Wysokość: 39 cm

Kliknij aby pobrać: Instrukcja montażu Keter Oakland 757

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

Produkt jest nowy, objęty 24-miesięczną gwarancją znanego producenta firmy Keter. Dodatkowo otrzymują Państwo 10-letnią ograniczoną gwarancje której szczegóły znajdują się poniżej.

10 letnia ograniczona gwarancja obejmuje ewentualne stwierdzone wady fabryczne produktu lub wady materiałów, z których został on wykonany. Termin wady obejmuje wszelkie niedoskonałości, które uniemożliwiają korzystanie z produktu. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wynikających ze standardowego użytkowania produktu takich jak: rysy lub pęknięcia, przebarwienia, rdzewienia. Gwarancja nie obejmuje jakichkolwiek uszkodzeń spowodowanych na skutek niewłaściwego wykorzystania produktu, zaniedbań, wprowadzonych zmian konstrukcyjnych, malowania, przenoszenia, transportu lub przesuwania produktu. Ponadto ograniczona gwarancja nie obejmuje uszkodzeń wnikających z oddziaływania tzw. „sił natury”, w tym min. silnego wiatru, gradobicia, burzy, powodzi i pożaru oraz innych uszkodzeń przypadkowych lub celowych. Montaż oraz użytkowanie niezgodne z zaleceniami producenta opisanymi w instrukcji użytkowania produktu oraz wykorzystanie go do celów komercyjnych lub publicznych, powodują unieważnienie gwarancji. Producent ani dystrybutor nie ponoszą odpowiedzialności za szkody poniesione przez osoby trzecie, za uszkodzenia lub utratę przedmiotów znajdujących się we wewnątrz lub w pobliżu domku narzędziowego. Obowiązuje na terenie Polski,  w przypadku stwierdzenia wady należy skontaktować się z biurem obsługi klienta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Keter Oakland

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.88
8 opinii
5
7
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Paweł

  Domek spełnia moje oczekiwania a ze względu na brak miejsca akurat taka wielkość jest dla mnie bardzo wygodna. Całość wykonana z dobrej jakości plastiku , wyposażony we własną podłogę, jedno okienko oraz świetlik na dachu. Dostawa w ciągu 1 dnia, paczka na palecie a kurier wypakowuje wózkiem we wskazane miejsce bez problemu. Składanie banalnie proste i instrukcja bardzo czytelna, choć trzeba zarezerwować sobie kilka godzin i przydałaby się druga osoba do pomocy. Polecam szczególnie do mniejszych ogrodów.

 • Anita

  POLECAM !! Domek został zamówiony w piątek, w poniedziałek była już dostawa. Bardzo solidnie wykonany, dokładnie. Bardzo ładnie się prezentuje. Jasna i czytelna instrukcja montażu. Zdecydowanie polecam.

 • Damian

  Ekspresowa wysyłka. Towar bardzo dobrze zabezpieczony. Zgodny z opisem. Szybki i rzetelny kontakt. Produkt bardzo dobrej jakości.

 • Marek

  Bardzo dobry kontakt z dostawcą. Produkt w 100 % spełnia moje oczekiwania. Montaż prosty i przyjemny.

 • Kuba

  Firma godna polecenia.

 • Ogrodnik76

  Super zamiennik tradycyjnych szop na narzędzia. Byłem sceptyczny, ale muszę powiedzieć, że jest dużo bardziej uniwersalny i mniej przy nim roboty. Polecam

 • Ola2010

  Domek wykonany starannie, fajnie wygląda, łatwy w montażu, co do trwałości to okaże się za jakiś czas, jedyny minus jest taki, że jest trochę mały jak na taką cenę. Sklep godny polecenia, zamówienie złożyłam telefonicznie ze wskazaniem kiedy ma towar dotrzeć i przesyłka dotarła w umówionym czasie. Polecam

 • Krzysztof

  Super domek, super obsługa . Polecam

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynia na narzędzia ogrodnicze skrzynia na narzędzia na działkę skrzynia drewniana na narzędzia ogrodowe drewniane skrzynie na narzędzia ogrodowe skrzynia z siedziskiem na narzędzia ogrodowe skrzynia ogrodowa plastikowa na narzędzia technoratan skrzynia na narzędzia ławka ze skrzynią na narzędzia ogrodowe ławka ogrodowa ze skrzynią na narzędzia skrzynie ogrodowe plastikowe na narzędzia skrzynie plastikowe ogrodowe na narzędzia skrzynie ogrodowe na narzędzia z siedziskiem

Ostatnio na blogu:

Akcesoria:

Zadzwoń Email
×