Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Black Along & Ice Grey

(kod: 17329) GardinettaFarlito
Nie Tak
Nie Tak - 8 sztuk
 • Black Along-Ice Grey
 • Brown Along-Latte
 • Carmel-Latte
 • Ashen-Ice Grey
 • Ashen-Mocca
 • meble są dostarczane w całości i nie wymagają montażu
 • modułowa budowa pozwala na dowolne zestawianie elementów
 • stolik posiada szklany blat o grubości 5 mm
Meble technorattanowe to doskonale rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w ogrodzie, na tarasie oraz balkonie. Zastosowanie plecionki technorattanowej która jest bardzo elegancka i odporna na warunki atmosferyczne gwarantuje wielolet... pełny opis

3 499 zł

2 199 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 109,95zł
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 23.04.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 23.04.2018
Pozostało: 8h 2min
kod: 17329

Opis produktu

Meble technorattanowe to doskonale rozwiązanie, które sprawdza się zarówno w ogrodzie, na tarasie oraz balkonie. Zastosowanie plecionki technorattanowej która jest bardzo elegancka i odporna na warunki atmosferyczne gwarantuje wieloletnie użytkowanie, w przeciwieństwie do ratanu naturalnego.

Modułowa konstrukcja mebli ogrodowych to gwarancja wygody, która wyraża się w prostym i możliwym dla jednej osoby modyfikowaniu ustawienia wszystkich modułów, w dowolnym czasie, jak również w komfortowych siedziskach na które przeznaczone są poduszki siedziskowe oraz poduszki oparciowe. Wygodne podłokietniki, oparcia modułów narożnych oraz modułu środkowego mają 8 cm szerokości. Klasyczne ustawienie to narożnik w kształcie literki L. Na mniejszych balkonach doskonale sprawdza się również kompozycja dwuelementowej sofy oraz dwuelementowej leżanki.

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO V Black Along & Ice Grey składa się z czterech modułów siedziskowych oraz stolika w kształcie kwadratu o wymiarach 62x62cm. Blat stolika stanowi szklana szyba z zaokrąglonymi rogami oraz zeszlifowanymi krawędziami. Szyba jest hartowana - co oznacza, że w przypadku stłuczenia rozsypie się na setki malutkich kawałeczków, które są znacznie mniej niebezpieczne niż duże powierzchnie stłuczonej szyby bez hartowania.

Konstrukcja mebli wykonana jest ze stali, która jest pomalowana proszkowo, dzięki czemu utrudniony jest dostęp wody, jest to solidne zabezpieczenie antykorozyjne. Należy jednak pamiętać, że meble na stelażu stalowym nie powinny być wystawione na długotrwały kontakt z wodą - tzn. nie można ich myć "karcherem", zostawiać na długotrwałe opady deszczu bez pokrowca, a w okresie jesienno-zimowym należy je przechowywać w suchym miejscu. Osobom zainteresowanym meblami, które będą stać cały rok na tarasie polecamy meble na stelażu aluminiowym.

Plecionka technorattanowa w przypadku tego modelu jest bardzo elegancka co wynika z jej wzdłużnego prążkowania oraz efektu połyskliwości i klasycznego koloru czarnego. Zastosowanie rattanu syntetycznego gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania w każdych warunkach atmosferycznych, czego nie gwarantuje rattan naturalny. Włókna plecionki są odporne na temperaturę, promieniowanie UV oraz wilgoć.

Poduszki siedziskowe oraz oparciowe są kolorystycznie dobrane do koloru oraz struktury plecionki, dzięki czemu uzyskano bardzo dobrą stonowaną kompozycję kolorystyczną, która pasuje zarówno do każdego ogrodu. Poduszki siedziskowe mają 8 cm grubości, zwiększony komfort użytkowania dodają poduszki oparciowe. Wszystkie poszewki poduszek posiadają suwaki tj. zamki pozwalające na wyjęcie wypełnienia poduszek oraz upranie poszewek w przypadku zabrudzenia.

Parametry mebli Gardinetta

Kolekcja FARLITO to propozycja trzech kompozycji kolorystycznych: prezentowany Black Along & Ice Grey oraz dwa inne kolorystycznie Brown Along & Latte lub Carmel & Latte.

Wyboru wariantu kolorystycznego mogą Państwo dokonać w górnej części strony produktu.

Plecionka FARLITO Black Along

Plecionka technorattanowa Farlito Black Along - stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien w kolorze czarnym jej struktura jest wzdłużnie prążkowana z charakterystycznym skośny nacięciem na każdym prążkowaniu, jest połyskliwa.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe, meble rattanowe

Zamawiając Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Black Along & Ice Grey otrzymują Państwo:

 • trzy moduły narożne (z poduszkami siedziskowymi i oparciowymi)
 • dwa moduł środkowe (z poduszką siedziskową i poduszką oparciową)
 • jeden stolik kwadratowy 62x62cm z blatem z szyby hartowanej 5 mm
 • osiem łączników - opcja dodatkowa za dopłatą - do modułów (po 2 sztuki na każdy bok łączeniowy)
 • pokrowiec na zestaw - opcja dodatkowa za dopłatą - to dwa identyczne pokrowce dedykowany rozmiarowo do przykrycia sofy trójki (202x70cm), zaś przykrycie stolika oraz pufy jest możliwe po wstawieniu pufy na siedzisko sofy - najlepiej nogami do góry oraz dosunięciu stolika do narożnika.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary w przypadku ustawienia, jako narożnik:

Wymiary FARLITO V Black Along & Ice Grey

Kluczowe parametry:

Ilość miejsc siedzących pięć
Stół kwadratowy

Dostawa i montaż mebli:

Komplet ogrodowy z technorattanu FARLITO IX CORNER Black Along & Ice Grey dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.