Krzesło w stylu Retro KR032 z polipropylenu

(kod: 18024) Świat-Krzeseł
 • połączenie klasyki z nowoczesnością
 • wytrzymałe tworzywo sztuczne
 • waga 4 kg
 • obciążenie do 130 kg
 • możliwość sztaplowania
Krzesło w stylu Retro KR032 z polipropylenu jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Swoim wyglądem nawiązuje do dawnych mebli, które można było spotkać w mieszkaniach. Doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia domowej jadalni... pełny opis
147 zł
+ dostawa 20 zł
Wysyłka w 5 do 10 dni
kod: 18024

Kluczowe parametry:

Sztaplowanie Tak
Szerokość [cm] 45
Głębokość [cm] 46
Wysokość [cm] 84
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor beżowy
Wykończenie matowe
Oparcie Tak
Ilość nóg 4
Przeznaczenie wypoczynkowe lub (i) obiadowe
Waga [kg] 4
Wysokość siedziska [cm] 44
Maksymalne obciążenie [kg] 130

Opis produktu

Krzesło w stylu Retro KR032 z polipropylenu jest połączeniem tradycji i nowoczesności. Swoim wyglądem nawiązuje do dawnych mebli, które można było spotkać w mieszkaniach. Doskonale sprawdzi się jako element wyposażenia domowej jadalni, biura, sali konferencyjnej lub wnętrza restauracji czy kawiarni.

 

 

Krzesło w całości wykonano z tworzywa sztucznego w kolorze beżowym wykończonego matowo. Polipropylen jest materiałem charakteryzującym się dużą wytrzymałością i odpornością na zadrapania. Znakomicie radzi sobie z upływem czasu na długo zachowując swoj atrakcyjny wygląd. Ponadto jest także łatwy w czyszczeniu, co ma znaczenie zwłaszcza w sytuacji, gdy krzesło jest planowane jako wyposażenie jadalni lub lokalu gastronomicznego.

Krzesło KR032 Retro opiera się na czterech mocnych nogach, które również wykonano z polipropylenu. Całość waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Jeszcze jedną, dość istotną zaletą tego modelu jest możliwość sztaplowania, czyli składania krzesła jednego na drugie co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca na tarasie, balkonie lub w magazynie poza sezonem.

Wymiary elementów zestawu:

 • wysokość: 84 cm
 • szerokość:45  cm
 • głębokość: 46 cm
 • wysokość siedziska: 44 cm
 • maksymalne obciążenie: 130 kg
 • waga: 4 kg

Kluczowe parametry:

Sztaplowanie Tak
Szerokość [cm] 45
Głębokość [cm] 46
Wysokość [cm] 84
Materiał tworzywo sztuczne
Kolor beżowy
Wykończenie matowe
Oparcie Tak
Ilość nóg 4
Przeznaczenie wypoczynkowe lub (i) obiadowe
Waga [kg] 4
Wysokość siedziska [cm] 44
Maksymalne obciążenie [kg] 130

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie kondycji w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia paczki w transporcie należy spisać protokół szkody i skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Produkt dostarczany w stanie do natychmiastowego użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną przy zakupie na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.