Ława Matera

999 zł

Produkt niedostępny

kod: 09649

Opis produktu

Ława Matera to mebel funkcjonalny i elegancki. Posiada mechanizm podnoszenia, rozkładania. Ława doskonale pasuje do każdego salonu - ponieważ jest dostępna w czterech kolorach drewnopodobnych.

Kolory w których dostepna jest ta ława to alova brąz, dąb santana, dąb sonoma, sheffield umbra. 

Ława posiada 50 cm wkładkę dzięki której możemy zwiększyć jej długość od 120 cm, która jest wymiarem podstawowym do 170 cm. Proces wmontowania lub wymontowania wkładki jest bardzo prosty i nie wymaga dużej ilości siły, ponieważ zastosowane zostały prowadnice kulowe doskonale ułatwiające rozsuwanie. Mechanizm synchroniczny ułatwia również odpowiednie i równe rozsuwanie obu połówek - wysuwaniem lub zsuwaniem dowolnej z nich, wymuszając takie samo zachowanie się drugiej.

Konstrukcja wykonana jest z płyty wiórowej, której powierzchnia jest pokrywana wysokiej jakości folią drewnopodobną, zapewniając wysoką jakość i wrażenia estetyczne.

Uwaga: produkt dostępny w sprzedaży TYLKO do wyczerpania stanów magazynowych. 

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: złożona 120 cm, rozłożona 170 cm
  • wysokość: 50 cm / 65 cm 
  • szerokość: 70 cm
  • szerokość cokołu podstawy: 39 cm
  • długość cokołu podstayw: 94 cm

Wymiary ławy Matera

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej K-EX w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 126,0 x 79,0 x 10,0cm o wadze 30kg;
- paczka 2/2 - 96,0 x 44,0 x 42,0cm o wadze 28kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • piotr

    stolik ładnie wykonany,jakość okleiny dąb sodoma wydaje się zbyt delikatna ale okaże się po latach,montaż prosty,dobrze zapakowany

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×