Ława Taranto podnoszona

999 zł

Produkt niedostępny

kod: 09650

Opis produktu

Nowoczesna Ława Taranto podnoszona dostępna jest w dwóch kolorach drewnopodobnych: sheffield umbra oraz dąb santana oraz w kolorze wysokopołyskowym czarnym. Pozwala to na odpowiednie skomponowanie do każdego wnętrza, zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Materiałem zastosowanym do produkcji jest w przypadku kolorów wysokopołyskowych płyta MDF Super Połysk. Jest to materiał najwyższej jakości z zachowaniem wysokich wymogów technologicznych dzięki czemu jest bardzo elegancka i trwała. Płyta w wykończeniu High GLoss jest zabezpieczona folią ochronną, która powinno się usunąc dopiero po zakończeniu montażu mebla. W przypadku kolorów drewnopodobnych zastosowana jest wysokiej jakości folią nakładaną na płytę.

Ława Taranto posiada oryginalny i spradzony mechanizm podnoszenia blatu z jego fizycznym przesunięciem w stronę dłuższej krawędzi za pomocą zamontowanych teleskopów gazowych. Blat z wysokości 50 cm podnosi się o 15 cm do wysokości 65 cm.

Poniżej półki znajdującej się pod blatem ławy znajduje się funkcjonalna szuflada, można w niej szybko schować zbędne piloty, lub czasopisma, może też służyć jako schowek na słodycze!

Uwaga: produkt dostępny w sprzedaży TYLKO do wyczerpania stanów magazynowych.

Wymiary elementów zestawu:

 • długość: 120 cm
 • wysokość: 50 (podniesiona 65) cm
 • szerokość: 60 cm
 • wysokość blatu półki od podłoża: 24 cm
 • grubość szuflady: 12 cm
 • odległość między nogami podstawy: 87,5 cm
 • wysunięcie blatu po podniesieniu: 23 cm

wymiary ława taranto

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt jest wysyłany w dwóch paczkach:
- paczka 1/2 - 125,0 x 68,0 x 8,0cm o wadze 21kg;
- paczka 2/2 - 101,0 x 61,0 x 10,0cm o wadze 28kg

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.50
2 opinie
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Klientka

  Ława bardzo ładna, solidne wykonanie. Łatwy montaż. Polecam!

 • T.

  Solidnie zrobiona konstrukcja. Ława jest stabilna również po podniesieniu blatu. Okleina bardzo dobrej jakości. Praktyczna pojemna szuflada. Na minus siłowniki tylko w srebrnym kolorze, co nie wygląda najlepiej z ciemną okleiną. Ogólnie cena wysoka, ale produkt jest wyszukany.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×