Łóżko do sypialni z zagłówkiem Veronica 90cm Halmar

(kod: 23562) Halmar
669 zł

Produkt niedostępny

kod: 23562

Opis produktu

Stylizowane łóżko Veronica 90cm z zagłówkiem posiada elementy ozdobne zarówno na zagłówku łóżka jak i w nogach. Model ten to doskonałe rozwiązanie do tradycyjnych, klasycznych pomieszczeń. Łóżko z metalowymi ozdobami Veronica 90cm wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość przez długie lata. Dość prosta a zarazem ozdobna forma łóżka doskonale pasować będzie do sypialni w stylu klasycznym.

Łóżko Veronica z ozdobnymi, metalowymi elementami

Łóżko sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Klasyczne łóżko drewniano-metalowe Veronica 90cm posiada wysoki, ozdobny na 91 cm zagłówek - wykonany ze stali malowanej na czarno. Zagłówek posiada delikatną formę - składa się z ozdobnych, giętych elementów, które nadają szyku całej konstrukcji. Model elementy drewniane - połączenie takich materiałów zachowuje klasyczną formę całości. Drewniana rama zagłówka oraz nóżki łóżka zachowane są w kolorze czereśni antycznej. 

Łóżko Veronica 90cm z ozdobnym zagłówiem spoczywa na wysokich nóżkach - mają one 14 cm. Wymiary całkowite mebla to 204 cm głębokości oraz 93 cm szerokości - powierzchnia spania to 90 x 200cm.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca, jednak w zestawie znajduje się stelaż.

Ozdobne łóżko Veronica - szczegóły

Marka Halmar to polska firma istniejąca na rynku od 1989 roku, której zaufało wielu klientów zarówno polskich jak i zagranicznych. Halmar zajmuje się importem i dystrybucją wysokiej jakości mebli w atrakcyjnych cenach. Firma w swojej bogatej ofercie posiada wiele mebli, które pozwalają na wyposażenie domu, mieszkania, biura, czy nawet kawiarni i barów. 

Wymiary elementów zestawu:

Łóżko Veronica 90cm wymiary

Wymiary łóżka:

  • wysokość całkowita: 93 cm
  • szerokość całkowita: 91 cm
  • długość całkowita: 204 cm
  • wysokość: 61 cm
  • wysokość nóżek: 14 cm
  • powierzchnia spania: 90 x 200cm

Materiał:  drewno, stal malowana proszkowo

Kolor: czereśnia antyczna, czarny

Waga: 20 kg

Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

Łóżko sprzedawane jest bez materaca, w zestawie znajduje się stelaż.

Dostawa i montaż mebli:

Instrukcja montażu

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

Zaprezentowane kolory wykończeń produktów mogą różnić się od kolorów rzeczywistych w zależności od ustawień monitora. Podane wymiary mogą różnić się od rzeczywistych +/- 3%.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×