Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali - Brąz

(kod: 15895) Keter
 • brązowy
 • grafitowy
Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali – Brąz składają się z ze dużego, z możliwością zwiększenia długości stołu Symphony 3 oraz 12 krzeseł z podłokietnikami Bali Mono.  Cały zestaw niezwykle funkcjo... pełny opis

3 179 zł

2 999 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 149,95zł
Planowana wysyłka: JUTRO, pon, 23.04.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 23.04.2018
Pozostało: 1d 1h 47min
kod: 15895

Opis produktu

Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali – Brąz składają się z ze dużego, z możliwością zwiększenia długości stołu Symphony 3 oraz 12 krzeseł z podłokietnikami Bali Mono.  Cały zestaw niezwykle funkcjonalny dzięki możliwości wydłużania stołu i sztaplowaniu krzeseł. Tak więc, jeśli nie chcemy, żeby stół zajmował mało miejsca możemy zostawić jego pierwotną długość 160 cm i dostawić 6 krzeseł a resztę zesztaplować, a kiedy zajdzie taka potrzeba, szybko i sprawnie go rozłożyć i dostawić pozostałe 6 krzeseł, w ten sposób uzyskując miejsca dla aż 12 osób.

Zbliżenie na stół Symphony 3

Stół Symphony ma 3 wkładki przedłużające, dzięki którym możemy odpowiednio dostosować stół do naszych potrzeb. Możemy użyć ich dowolną ilość co zwiększa funkcjonalność, a w przypadku maksymalnego rozłożenia, stół jest zwiększa swoją powierzchnię aż dwukrotnie. Montaż jest niezwykle prosty, w stole jest specjalne miejsce przeznaczone na panele, więc po rozsunięciu mechanizmu na metalowych szynach wyjmujemy wkładki i układamy je w odpowiednim miejscu. Demontaż odbywa się na tej samej zasadzie. Stabilność stołu, zadowoli każdego użytkownika, jedna z nóg stołu posiada regulację wysokości, więc nawet w przypadku nierówności podłoża, sam stół pozostaje stabilny i nie musimy się martwić o naczynia ani o bujanie się mebla. W momencie kiedy maksymalnie rozłożymy nasz stół, warto skorzystać z dodatkowych nóg które wzmocnią całą konstrukcję.

Krzesła Bali Mono w zestawie ze stołem Symphony

Tworzywo z jakiego zostały wykonane meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali to polipropylen. Wytrzymały materiał, któremu nie straszne mrozy, deszcz i silne słońce.  Co pozwala na trzymaiu mebli cały rok w ogrodzie, na balkonie lub tarasie. A dzięki fabrycznie tłoczonej plecionce technorattanowej, zestaw wygląda niezwykle stylowo.

Zobacz także powiązane: meble plastikowe

Zamawiając Meble ogrodowe dla 12 osób - stół rozkładany Symphony & Bali - Brąz otrzymują Państwo:

 • stół rozkładany Symphony 3
 • 12 krzeseł Bali

Wymiary elementów zestawu:

Stół rozkładany Symphony 3 + Mono Bali - wszystkie wymiary

Stół:

 • Wysokość blatu: 75cm
 • Szerokość: 97cm
 • Długość min - złożony: 162cm
 • Długość max - rozłożony z 3 wkładkami: 322,5cm.

Krzesła:

 • Wysokość: 83cm
 • Szerokość: 58cm
 • Głębokość: 55,5cm

Kluczowe parametry:

Materiał tworzywo sztuczne lub (i) polipropylen
Kolor brązowy
Przeznaczenie stołowy lub (i) obiadowe lub (i) zewnętrzne lub (i) wewnętrzne
Liczba miejsc 12
Struktura płaska
Poduszki w zestawie brak
Stelaż brak
Montaż montażu wymaga tylko stół
Kształt blatu prostokątny
Wykończenie technorattan efekt
Ilość miejsc siedzących więćej niż 6
Stół prostokątny

Dostawa i montaż mebli:

 

Zobacz jak prosty jest montaż stołu Symphony 3: Instrukcja montażu stołu Symphony 3

Zestaw dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce. Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją. Krzesła dostarczane są w całości, wystarczy je rozpakować i można korzystać. 

Całość dostarczana jest na palecie. 

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją firmy KETER.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.