5 pomysłów na technorattanowy obiad w plenerze

Dzisiejsze zestawienie potraktujcie z przymrużeniem oka ;) Proponujemy Wam technorattanowe komplety obiadowe w odsłonie ekologicznej. Wybraliśmy pięć technorattanowych zestawów, do których dobraliśmy jednorazowe naczynia biodegradowalne: talerze z otrębów, masy papierowej, trzciny cukrowej, talerze palmowe oraz sztućce drewniane i z trzciny cukrowej. Obejrzyjcie 5 naszych przykładowych propozycji na technorattanowy komplet obiadowy i zobaczcie, jak ciekawie mogą wyglądać jednorazowe naczynia. Dajcie się zainspirować!

Print screen widocznych niżej kompletów

Bliżej natury – zaokrąglony technorattan

Meble z technorattanu Rapallo 160cm i 6 krzeseł Strato Royal Talerze z otrębów  Sztućce drewniane sałatka

Pierwszy komplet technorattanowy to prosty zestaw o eleganckiej, zaokrąglonej strukturze włókien. Stół Rapallo i 6 krzeseł Strato Royal to wygodne meble w piaskowym kolorze. Ich struktura bardzo przypomina naturalny rattan, co dodatkowo wpływa na ich efektowność. Do kompletu proponujemy talerze z otrębów i jednorazowe sztućce drewniane. Co ciekawe pusty talerz można… zjeść. Zdjęcia talerzy i sztućców pochodzą ze strony EKO-SIM. Na takim ekologicznym przyjęciu najlepiej podać coś zdrowego i zielonego – przepis na widoczną na zdjęciu sałatkę można znaleźć na stronie Bea w Kuchni.

Nowoczesne wzornictwo

Zestaw mebli stołowych GENIALE Papierowe talerze wasara Sztućce wasara sałatka

Designerski komplet stołowy Geniale to propozycja idealna dla wielbicieli nowoczesnego wzornictwa. W skład zestawu wchodzi wysoki stół i stołki barowe w kolorze czarnym. Do eleganckiej czerni najlepiej pasują białe naczynia o nowoczesnych kształtach – nie uwierzycie, ale widoczne na zdjęciach talerzyki i miseczki to nie porcelana, a papier. Zarówno naczynia, jak i drewniane sztućce o oryginalnym kształcie, zaprojektowane zostały przez japońską firmę Wasara.

Klasyka w nowym wydaniu

Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 krzeseł z podłokietnikami Mona modern Talerze palmowe Sztućce drewniane  sałatka

Kolejna propozycja to stół Allegro z krzesłami Mona Modern. Meble wykonane są z brązowej płaskiej plecionki technorattanowej, niejednolitej kolorystycznie. Dobraliśmy do nich ciekawie wyglądające talerze palmowe i proste drewniane sztućce – wszystkie te elementy pochodzą ze strony Wiewiórka i Spółka. Pomysł na zielony wkład pochodzi z bloga Dokładka.

Cubistycznie i słodko

Meble na taras technorattan CUBIOSO  Naczynia z trzciny cukrowej Sztućce z trzciny cukrowej ze strony sałata

Technorattanowy komplet Cubioso to model oryginalny i funkcjonalny – wszystkie meble można złożyć i schować pod stołem. Meble wyróżniają się też płaską szarą plecionką, taką samą jak w meblach z serii Nilamito. Naczynia wbrew pozorom nie są ze styropianu czy papieru, ale z trzciny cukrowej. Z tego samego materiału wykonane są również proponowane sztućce. Produkty ze zdjęć pochodzą ze strony Bagstar. Żeby podkreślić “słodkość” naczyń wybraliśmy sałatkę z miodowym dresingiem ze strony Eksplozja smaku.

Wygoda i funkcjonalność

Meble z technorattanu Allegro 160cm i 6 foteli Amanda Modern Talerze palmowe  Sztućce drewniane salatka

Czarny technorattanowy komplet składa się z dużego stołu Allagro i 6 foteli Amanda Modern. Meble pokryte są czarną technorattanową plecionką. Duże fotele w klasycznym kształcie pozwolą nie tylko wygodnie zjeść, ale też komfortowo odpocząć po posiłku. Do kompletu zaproponowaliśmy talerze palmowe i drewniane sztućce pochodzące ze strony bionaczynia.pl. Jako zdrowe wypełnienie talerzy proponujemy prościutką sałatkę ze strony Pomidor i bazylia.

Jak Wam się podobają nasze propozycje? Te nowoczesne bionaczynia robią wrażenie, prawda? :)


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!