Meble ogrodowe drewniane stalowe Nelia 180cm

Meble ogrodowe drewniane stalowe Nelia 180cm
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 16793) Produkt wyprodukowany w Polsce Fiemar
150 cm 180 cm
Brak przedłużeń Z przedłużeniami
Meble ogrodowe Nelia 180cm to prosty i funkcjonalny zestaw, który sprawdzi się na każdej działce, bądź w miejscu gdzie potrzebne są nam solidne i trwałe meble.  Stelaże stołu i ławek zostały wykonane ze stali malowanej natrys... pełny opis

1 399 zł

999 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 49,95zł
Wysyłka do 10 dni
kod: 16793

Opis produktu

Meble ogrodowe Nelia 180cm to prosty i funkcjonalny zestaw, który sprawdzi się na każdej działce, bądź w miejscu gdzie potrzebne są nam solidne i trwałe meble. 

Stelaże stołu i ławek zostały wykonane ze stali malowanej natryskowo na kolor czarny. Dzieki temu prezentują się one bardzo elegancko, a jednocześnie są zabezpieczone przed szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. W stopach stelaży przygotowano otwory do ich przykręcenia do podłoża, co pozwoli na zabezpiecznie ich przed wandalami w przypadku używania w kawiarni, pizzerii. 

Do wykończenia stołu i ławek użyto drewna świerkowego (heblowane, frezowane na długich bokach, szlifowane), które zostało zabezpieczone impregnatem do drewna w kolorze bursztynowo-złotym.. Impregnacja zanurzeniowa zabezpiecza drewno przed grzybami i pleśnią. Jeśli zależy Państwo na tym, żeby meble Nelia 180cm posłużyły przez kilka sezonów nalezy je dodatkowo polakierować, co znacząco wydłuży ich trwałość. 

Dzięki nawierceniu wszystkich otworów w deskach meble są proste w montażu. Niezbędne śruby znajdują się w zestawie. Można także dokupić przedłużenia do wbetonowania w ziemię za dodatkową opłatą.

Zobacz także powiązane: meble ogrodowe drewniane, meble ogrodowe metalowe

Zamawiając Meble ogrodowe drewniane stalowe Nelia 180cm otrzymują Państwo:

 • stół
 • 2 ławki

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary drewnianych mebli ogrodowych Nelia

Stół:

 • długość: 180cm
 • wysokość blatu: 74cm
 • szerokość blatu: 73cm
 • wymiary deski: 150x10x3cm

Ławki (2 sztuki w zestawie)

 • długość: 180cm
 • głębokość siedziska: 36cm
 • wysokość siedziska (od podłoża): 41-39cm - przód podwyższony
 • wysokość oparcia: 75cm
 • rozstaw jednej nogi: 45 cm
 • rozstaw nóg: 155cm
 • wymiary deski: 150x10x3,5cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble ogrodowe drewniane stalowe Nelia 180cm dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpiczonej przesyłce. Przesyłka składa się z 2 paczek. 

Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcją w języku polskim. Wszystkie otwory w deskach i stelażach są nawiercone. 

Stelaże posiadają dodatkowe otwory pozwalające na ich zamocowanie do podłoża. 

Gwarancja:

Meble obęte są 12 miesięczną gwarancją polskiego producenta. 

Gwarancja obejmuje stelaże stalowe, oraz deski w zakresie wad materiałowych. 

Gwarancja nie obejmuje powłoki lakierniczej desek. Deski są impregnowane i dla przedłużenia okresu ich użtkowania nalezy pokryć je dodatkową warstwą lakieru. 

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

4.00
1 opinia
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
 • Ryszard

  Bardzo ładne meble ogrodowe