Mini foliak ogrodowy na warzywa 6,25x0,8m

(kod: 21161) Produkt wyprodukowany w Polsce Krosagro
289 zł + dostawa 20 zł
  • Wysyłka w 5 do 7 dni
  • kod: 21161

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Powierzchnia [m2] 5
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Opis produktu

Mini foliak ogrodowy stosowany jest do wydłużenia okresu wegetacyjnego roślin oraz zwiększenia i przyspieszenia zbioru plonów. Folia zapewnia roślinom odpowiednią termoizolację i przepuszczalność światła. Niewielkie rozmiary tunelu, sprawiają iż idealnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach. 

Tunel foliowy mini 6,25x0,8

Konstrukcję tunelu tworzą stalowe rurki o średnicy 18 mm i grubości 1 mm. Zostały one poddane procesowi cynkowania ogniowego, co zwiększyło ich odporność na korodowanie. Stelaż jest niezwykle wytrzymały, dzięki czemu w okresie zimowym nie ma konieczności jego demontażu. Producent zaleca jedynie zdjęcie samej folii, osuszenie jej i przechowywanie w zadaszonym miejscu. Do zestawu dołączono 20 klipsów, które napinają folię i przytwierdzają ją do ramy. Wysokość tunelu to jedynie 80 cm, więc idealnie nadadzą się do uprawy roślin płożących.

Tunel foliowy mini 6,25x0,8 stelaż

Mini foliak ogrodowy o powierzchni 5m jest pokryty transparentną folią UV2. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i gwarantuje odpowiednią przepuszczalność światła wynoszącą 95%. Pod folią rośliny mają zapewnione odpowiednie warunki do szybszego wzrostu. Są chronione przed silnymi wiatrami, obfitymi deszczami, niskimi temperaturami, czy szkodami wyrządzanymi przez zwierzęta. 

Wymiary elementów zestawu:

Tunel PTF 625cm

  • Długość: 6,25m
  • Wysokość: 0,8m
  • Szerokość: 0,8m
  • Powierzchnia użytkowa: 5m2
  • Rozstaw między łukami: 1,25m
  • Średnica rurek: 18 mm
  • Rodzaj folii: UV2

Kluczowe parametry:

Kolor biały
Powierzchnia [m2] 5
Długość [cm] 625
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 80
Stelaż metalowy

Dostawa i montaż mebli:

Produkt dostarczany za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłany w ubezpieczonych paczkach. Do paczki dołączona jest instrukcja samodzielnego montażu. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

keter skrzynia ogrodowa na warzywa foliak ogrodowy cena

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×