Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci Porpora

(kod: 17829) Nardi
  • Bianco/Porpora
  • Bianco/Lime
  • Bianco/Azzurro
  • Bianco/Rosso
Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci Porpora to świetne rozwiązanie dla dzieci do ogrodu. Dzięki żywym kolorom i funkcjonalności zapewni dużo zabawy dzieciom i czas dla siebie dla ich rodziców. Podnoszony blat zapewnia miejsce na ... pełny opis

205 zł

150 zł

+ dostawa 27 zł
Wysyłka do 7 tygodni
kod: 17829

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 60
Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 48
Kolor biały lub (i) fioletowy
Materiał tworzywo sztuczne
Stelaż brak
Kształt blatu prostokątny
Struktura płaska
Ilość nóg 4
Rozkładanie nierozkładany

Opis produktu

Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci Porpora to świetne rozwiązanie dla dzieci do ogrodu. Dzięki żywym kolorom i funkcjonalności zapewni dużo zabawy dzieciom i czas dla siebie dla ich rodziców. Podnoszony blat zapewnia miejsce na zabawki, kredki i inne zakcesoria.

Stolik ogrodowy dla dzieci Nardi Aladino to model wykonany z wysokiej jakości żywicy syntetycznej. Żywe kolory przyciągają uwagę i są świetne dla dziecka. Model ma podnoszony blat. Jego krawędzie są bezpiecznie obrobione, by dziecko się nie skaleczyło. Co ważne, stolik jest także lekki, więc możemy przenieść go w każdej chwili.

Nardi Garden Logo

Marka Nardi to znany na światowym rynku włoski producent mebli ogrodowych różnego przeznaczenia. W ofercie znajdziemy zarówno meble do użytku codziennego - kolekcja Basic, meble przeznaczone do kawiarni, a także hoteli - kolekcje Out Door oraz Contract.

Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci Lime

Materiał wykorzystane do produkcji stolika – żywica syntetyczna – to tworzywo o wyjątkowo dużej odporności na warunki atmosferyczne. Nie straszne mu zmienne temperatury, deszcz czy słońce. Meble pozostawione przez cały sezon na dworze nie blakną i nie tracą kształtu, a ich czyszczenie jest niezwykle proste. Stolik wystarczy przetrzeć mokrą szmatką, można je również myć delikatnym detergentem. Czystość jest szczególnie ważna, gdy produkt jest przeznaczony dla dzieci.

Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci Lime w aranżacji ogrodowej

Meble Nardi zachowane są w modnej, schludnej i eleganckiej włoskiej stylistyce - pozwala to stworzyć stylową przestrzeń w ogrodzie, na tarasie, balkonie, ogródkach restauracji czy też kawiarni.
Wszystkie produkty marki wykonane są z najwyższej jakości surowców - gwarantuje to trwałość, wytrzymałość a także możliwość długoletniego użytkowania.

Zobacz także powiązane: Stoły ogrodowe plastikowe, meble plastikowe

Wymiary elementów zestawu:

Nardi Aladino stolik ogrodowy dla dzieci - wymiary

Wymiary:

  • szerokość : 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 48 cm

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 60
Szerokość [cm] 45
Wysokość [cm] 48
Kolor biały lub (i) fioletowy
Materiał tworzywo sztuczne
Stelaż brak
Kształt blatu prostokątny
Struktura płaska
Ilość nóg 4
Rozkładanie nierozkładany

Dostawa i montaż mebli:

Stół ogrodowy dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej przesyłce.
Stół przeznaczony jest do samodzielnego montażu zgodnie z załączoną instrukcja.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.