Norden krzesło KR020A szare na drewnianym stelażu

(kod: 17999) Świat-Krzeseł
Krzesło Norden KR020A szare na drewnianym stelażu charakteryzuje się nowoczesnym i oryginalnym wzornictwem. Stanowi uniwersalną propozycję wystroju wnętrza jadalni, salonu czy sali konferencyjnej. Krzesła tego typu są również wybieran... pełny opis
240 zł

Produkt niedostępny

kod: 17999

Opis produktu

Krzesło Norden KR020A szare na drewnianym stelażu charakteryzuje się nowoczesnym i oryginalnym wzornictwem. Stanowi uniwersalną propozycję wystroju wnętrza jadalni, salonu czy sali konferencyjnej. Krzesła tego typu są również wybierane jako wyposażenie sal weselnych.

Krzesło Norden szare wykonane jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze szarym. Polipropylen jest materiałem wytrzymałym i odpornym na zadrapania. Dobrze radzi sobie też z upływem czasu długo zachowując swój atrakcyjny wygląd, obok którego trudno przejść obojętnie. Polipropylen jest także materiałem, który łatwo utrzymać w czystości, co jest dość istotne przy tej kolorystyce mebli.

Podstawa krzesła Norden to cztery mocne, drewniane nogi. Konstrukcja krzesła waży zaledwie 4 kilogramy i wytrzymuje maksymalne obciążenie do 130 kilogramów.

Osoby, które miały do czynienia z krzesłem Norden KR020A wskazują na niesamowitą wygodę podczas korzystania z niego. Siedzisko jest wyprofilowane anatomicznie i posiada wygodną poduszkę z ekoskóry.

Wymiary elementów zestawu:

  • wysokość: 85 cm
  • szerokość: 52 cm
  • głębokość: 48 cm
  • wysokość siedziska: 46 cm
  • maksymalne obciążenie: 130 kg
  • waga: 4 kg

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa krzesła odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej w ubezpieczonej paczce. Prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzeń należy spisać protokół szkody i powiadomić biuro obsługi klienta.

Krzesło dostarczane jest w stanie gotowym do użytku.

Gwarancja:

Produkt objęty gwarancją: roczną w przypadku zakupu na paragon lub dwuletnią przy zakupie na fakturę.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.