Nowoczesny kinkiet ceramiczny biały Sigma SL.0003

Nowoczesny kinkiet ceramiczny biały Sigma SL.0003
kliknij i zobacz 5 zdjęć
(kod: 20945) Produkt wyprodukowany w Polsce Sollux Lighting
Kinkiet ceramiczny Sigma charakteryzuje się futurystycznym designem. Ramie kinkietu nadano finezyjny falisty kształt, mimo to nie traci on na swoim minimalizmie . Jest to unikatowe oświetlenie, które dzięki oryginalnemu kształtowi dost... pełny opis
75 zł
+ dostawa 15 zł
Wysyłka w 2 do 5 dni
kod: 20945

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 42
Szerokość [cm] 12
Wysokość [cm] 15
Waga [kg] 1,6
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały

Opis produktu

Kinkiet ceramiczny Sigma charakteryzuje się futurystycznym designem. Ramie kinkietu nadano finezyjny falisty kształt, mimo to nie traci on na swoim minimalizmie. Jest to unikatowe oświetlenie, które dzięki oryginalnemu kształtowi dostarcza też wyjątkowe oświetlenie w każdym wnętrzu. Zarówno uniwersalna kolorystyka, jak i niepowtarzalny kształt sprawiają, że kinkiet idealnie uzupełni sypialnię, salon, przedpokój czy nowoczesne biuro.

Logo Sollux Lighting

Sollux Lighting to nowatorska marka tworząca lampy i żyrandole przy współpracy z doświadczonymi polskimi rzemieślnikami, przywiązująca wagę do najdrobniejszych szczegółów. W procesie ręcznej obróbki powstają lampy najwyższej jakości, stanowiące prawdziwą ozdobę nowoczesnych wnętrz. Oferowane przez Sollux Lighting lampy to wyjątkowe produkty dla wymagających klientów.

Prezentowana oferta to jedynie oprawa - nie zawiera żarówki

Kinkiet Sigma świecący

Ciekawym rozwiązaniem, które zastosowano w nowoczesnym kinkiecie ceramicznym białym Sigma jest to, że światło emitowane jest zarówno od dołu, jak i od góry. To powoduje, że w każdym wnętrzu powstanie wyjątkowy nastrój i ciepła atmosfera. Warte odnotowania jest to, że kinkiet wykonano z białej ceramiki. Dzięki temu w przypadku, kiedy będziemy chcieli zmienić kolorystykę wnętrza kinkiet również można swobodnie przemalować dowolną farbą do ścian.

Wiszący kinkiet Sigma

Nowoczesny kinkiet ceramiczny biały Sigma ma wymiary wynoszące 15 x 42 x12 cm. Dość szeroka konstrukcja pozwala na przyjemne oświetlenie ściany zarówno od dołu, jak i od góry.

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary kinkiet Sigma

  • Szerokość: 12 cm
  • Wysokość: 15 cm
  • Głębokość: 42 cm
  • Waga: 1,6 kg

Seria: Sigma
Rodzaj trzonka: E-27
Materiał: Ceramika wypalana
Kolor: Biały
Napięcie zasilania: 220V

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 42
Szerokość [cm] 12
Wysokość [cm] 15
Waga [kg] 1,6
Ilość żarówek 1
Moc żarówki [W] 60
Rodzaj gwintu E27
Materiał ceramika lub (i) ceramika
Kolor biały

Dostawa i montaż mebli:

Produkty dostarczane są przez kuriera w ubezpieczonej paczce. Prosimy aby sprawdzić paczkę przy dostawcy. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia należy sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z obsługą sklepu internetowego.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.