Skrzynia ogrodowa Keter Glenwood 390L – recenzja i zdjęcia detali

Skrzynia ogrodowa Keter Glenwood 390L to funkcjonalna, bardzo pojemna i solidna skrzynia ogrodowa. Duża pojemność idealnie nadaje się do przechowywania mebli i narzędzi ogrodowych, zabawek oraz innych akcesoriów. Wytrzymała konstrukcja w całości wykonana z tworzywa sztucznego imitującego drewna, wygląda elegancko i nowocześnie, ale przede wszystkim zapewnia wodoodporność oraz chroni przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Model Glenwood renomowanej firmy KETER doskonale sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale także na tarasie lub na balkonie.

Pojemność skrzyni Glenwood

⇒ Schowek na przedmioty

Skrzynia Glenwood

Skrzynia ogrodowa Keter Glenwood 390L idealnie sprawdzi się jako praktyczny schowek. Pomieści rzeczy o łącznej powierzchni 390 litrów, co w praktyce oznacza, że można w niej chować przedmioty mające do 61 centymetrów wysokości, 65 szerokości oraz aż 128 centymetrów długości. W takiej przestronnej skrzyni zmieści się wiele narzędzi ogrodowych, ale także wszelkie rzeczy potrzebne do urządzenia pikniku na balkonie czy tarasie. To doskonała kryjówka na dziecięce zabawki oraz te, którymi lubią bawić się psy i koty.

⇒Funkcjonalna i wygodna

Glenwood wygląd zewnętrzny

Keter Glenwood może służyć także jako piękny mebel ogrodowy. Postawiona przy stoliku może pełnić rolę siedziska (zobacz inne skrzynie ogrodowe z możliwością siadania). To doskonałe rozwiązanie, gdy nie ma pod ręką leżaka, a słońce zachęca do opalania. Jest wygodna i wytrzymała, więc nie ma obawy, że zniszczy się podczas właśnie takiego użytkowania. Doskonale uzupełni krajobraz ogrodu i sprawi, że każda wypita na niej kawa, będzie smakowała jeszcze lepiej.

⇒ Odporna na warunki atmosferyczne

Skrzynia ogrodowa Glenwood

Skrzynia jest bardzo wytrzymała – może latami stać na balkonie, tarasie lub po prostu w ogrodzie. Latem doskonale znosi promieniowanie UV – nie blaknie, a materiał nie zmienia swojego wyglądu. Jesienią nie przepuszcza wody, więc nie straszne jej żadne deszcze – począwszy od mżawki, aż po rzęsiste ulewy. Nie ma potrzeby chowania jej na zimę do garażu lub piwnicy – jest odporna nie tylko na wysokie, ale i na niskie temperatury. Sprawia to, że wszelkie ogrodowe narzędzia, które z pewnością przydadzą się wiosną, z powodzeniem można przechowywać właśnie w tym miejscu.

⇒Solidna konstrukcja

Keter Glenwood siłowniki

Metalowe zawiasy sprawiają, że skrzynia jest doskonale zabezpieczona przed silnymi podmuchami wiatru – tylko ręce są w stanie ja otworzyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo pozostawionych w niej przedmiotów – niezależnie od tego, co to jest. Skrzynia jest wyposażona w automatyczny system otwierania, ale posiada także możliwość zakupienia dodatkowej kłódki, dla bezpieczeństwa.

⇒ Łatwy, intuicyjny montaż – wymagane narzędzia

Glenwood wymagane narzędzia

Do montażu skrzyni Keter Glenwood nie są wymagane specjalistyczne narzędzia. Dostarczona przez kuriera paczka zawiera wszelkie niezbędne elementy, a ich niewielka ilość i zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawia, że każdy poradzi sobie z montażem. Śrubokręt potrzebny jest jedynie do przykręcenia siłownika.

⇒ Czytelna instrukcja w języku polskim

Czytelna instrukcja Glenwood

Do zestawu dołączona jest czytelna instrukcja, dzięki której stanie się on jeszcze łatwiejszy. Montaż wszystkich mebli marki Keter jest bardzo prosty. Całość opiera się na zastosowaniu zaczepów i zatrzasków, a zobrazowanie sytuacji niemal do zera niweluje możliwość pomyłki. Dokładne opisy i zdjęcia pozwalają zaoszczędzić czas, a do montażu nie jest potrzebna więcej niż jedna osoba.Autor: Meblobranie
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!