Słownik mebli Corfu

Seria mebli Corfu to jedna z najpopularniejszych kolekcji mebli ogrodowych z tworzywa sztucznego. Jej największą zaletą jest fakt, że na rynku dostępnych jest wiele różnych kompletów, które można dowolnie łączyć, tworząc swój indywidualny zestaw. Wiele osób ma jednak problemy z orientacją w nazewnictwie – Corfu Love Seat czy Corfu Weekend to niewiele mówiące nazwy dla osób niezorientowanych w temacie. Żeby ułatwić zakupy i kompletowanie swojego własnego zestawu na taras stworzyliśmy dla Was słownik kompletów Corfu.

Corfu Set Triple Max


Corfu Love Seat
Corfu Love Seat to dwuosobowa sofa produkowana we wszystkich kolorach dostępnych w serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały). Nadaje się do wykorzystania jako osobny mebel lub jako uzupełnienie kompletu.

Corfu Love Seat Max Corfu Love Seat Max to sofa trzyosobowa. Produkowana jest w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym. Może być wykorzystywana jako osobny mebel lub jako uzupełnienie kompletu.

Corfu Duo cappuccinoCorfu Duo to zestaw składający się z dwóch foteli. Pojedyncze fotele Corfu nie są sprzedawane – jeśli chcemy dokupić do kompletu fotele, musimy zakupić dwa. Meble produkowane są we wszystkich kolorach dostępnych w serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Weekend brązowyCorfu Weekend to komplet składający się z dwóch foteli i stolika kawowego. Zestaw idealnie nadaje się na niewielkie balkony, może także stanowić podstawę do stworzenia własnej kombinacji mebli ogrodowych Corfu. Komplet produkowany jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Set białyCorfu Set jest najpopularniejszym zestawem z serii – składa się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli i stolika kawowego. Ten wygodny zestaw wypoczynkowy produkowany jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Box grafitowyCorfu Box to komplet składający się z dwuosobowej sofy, dwóch foteli i stolika-skrzyni Arica Rattan Table. Zestaw świetnie nadaje się dla wielbicieli praktycznych rozwiązań – do środka skrzyni można schować poduszki z kompletu. Model dostępny jest jedynie w dwóch kolorach, grafitowym i brązowym.

Corfu Set Family to nowa propozycja w serii Corfu. W skład kompletu wchodzą dwuosobowa sofa, dwa fotele i stół o wymiarach 95×95 cm i wysokości 45 cm. Zestaw dostępny jest w kolorze grafitowym i brązowym.

Corfu Quattro brązoweCorfu Quattro to zestaw składający się z czterech foteli i stolika kawowego. Model produkowany jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Meble ogrodowe Corfu Set Max - Grafit / SzareCorfu Set Max to nowa propozycja na 2016 rok. Zestaw składa się z niskiego stolika kawowego, dwóch foteli i trzyosobowej sofy. Komplet można kupić w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Corfu Fiesta cappuccinoCorfu Fiesta to komplet obiadowy z wysokim stołem Melody. W skład zestawu – oprócz stołu – wchodzą dwie dwuosobowe sofy i dwa fotele. Zestaw produkowany jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Fiesta Family grafitowyCorfu Fiesta Family to nowy komplet w serii Corfu. W jego skład wchodzą dwie dwuosobowe sofy, dwa fotele i stół o wymiarach 95×95 cm i wysokości 45 cm. Komplet dostępny jest w kolorze grafitowym, brązowym i cappuccino.

Corfu Set Triple Max grafitowyCorfu Set Triple Max to największy zestaw wypoczynkowy. Komplet składa się z sofy trzyosobowej, sofy dwuosobowej, dwóch foteli i stolika kawowego. Zestaw dostępny jest w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Corfu Relax Set grafitowyCorfu Relax Set to nowa propozycja w serii Corfu – duży narożnik ogrodowy na pięć miejsc siedzących ze stolikiem kawowym. Zestaw dostępny jest w czterech kolorach, grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Corfu Relax Duo to kolejna nowość w serii Corfu. W zestawie znajdują się narożnik ogrodowy, dwa fotele oraz stolik kawowy. Komplet produkowany jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Relax Quartet Set to również nowa propozycja w serii Corfu. W skład zestawu wchodzą: narożnik ogrodowy, dwa fotele, stolik kawowy i stół Melody Quartet. Komplet można kupić w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Corfu Relax Duo Max to nowa propozycja w serii Corfu. Zestaw składa się z narożnika ogrodowego, dwóch foteli, stolika kawowego i dużego stołu Melody. Komplet dostępny jest we wszystkich kolorach serii (grafitowy, brązowy, cappuccino, biały).

Corfu Relax Quartet Set Max to nowość w serii Corfu. Komplet składa się z narożnika ogrodowego, dwóch sof dwuosobowych, stolika kawowego i stołu Melody Quartet. Zestaw produkowany jest w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Corfu Fiesta Grande to kolejna nowość w serii Corfu. W skład zestawu wchodzą: narożnik ogrodowy, dwie dwuosobowe sofy, stolik kawowy i duży stół Melody. Komplet dostępny jest we wszystkich kolorach serii: grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Stół Melody brązowyStół ogrodowy Melody to duży stół obiadowy o wymiarach 160 na 95 cm i wysokości 75 cm. Blat stołu jest gładki, naśladuje strukturę płytek kuchennych, natomiast brzegi blatu i nogi stołu pokryte są technorattanowym wzorem charakterystycznym dla serii Corfu. Pośrodku blatu jest otwór na parasol. Stół produkowany jest w kolorze grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.
Stół Melody Quartet biały
Stół ogrodowy Melody Quartet to wysoki, kwadratowy stół. Wymiary blatu to 95 na 95 cm, a wysokość stołu 74,5 cm. Struktura blatu imituje deski, pośrodku jest otwór na parasol. Brzegi i nogi stołu pokryte są imitacją technorattanowej plecionki. Stół produkowany jest w kolorach grafitowym, brązowym, cappuccino i białym.

Stół ogrodowy ze skrzynią Arica Rattan Table grafitowyArica Rattan Table to stolik-skrzynia pokryty charakterystycznym dla serii Corfu wzorem imitującym technorattan. Skrzynia ma wymiary 79 na 59 cm i wysokość 42 cm. Stolik-skrzynia Arica produkowana jest w kolorze grafitowym i brązowym.

 

Nazwa kompletu Co zawiera Dostępne kolory
Corfu Love Seat Dwuosobowa sofa Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Love Seat Max Trzyosobowa sofa Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Duo Dwa fotele Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Weekend Dwa fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Set Dwuosobowa sofa, dwa fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Box Dwuosobowa sofa, dwa fotele i stół-skrzynia Arica Rattan Table Produkowany tylko w kolorze grafitowym i brązowym
Corfu Set Family Dwuosobowa sofa, dwa fotele i stół o wymiarach 95×95 cm i wysokości 45 cm Produkowany tylko w kolorze grafitowym i brązowym
Corfu Quattro Cztery fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Set Max Trzyosobowa sofa, dwa fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Fiesta Dwie dwuosobowe sofy, dwa fotele i stół Melody Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Fiesta Family Dwie dwuosobowe sofy, dwa fotele i stół o wymiarach 95×95 cm i wysokości 45 cm Produkowany w kolorze grafitowym, brązowym i cappuccino
Corfu Set Triple Max Sofa trzyosobowa, sofa dwuosobowa, dwa fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Relax Set Narożnik i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Relax Duo Narożnik, dwa fotele i stolik kawowy Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Relax Quartet Set Narożnik, dwa fotele, stolik kawowy i stół Melody Quartet Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Relax Duo Max Narożnik, dwa fotele, stolik kawowy i stół Melody Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Relax Quartet Set Max Narożnik, dwie dwuosobowe sofy, stolik kawowy i stół Melody Quartet Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Corfu Fiesta Grande Narożnik, dwie dwuosobowe sofy, stolik kawowy i stół Melody Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Stół ogrodowy Melody Stół obiadowy o wymiarach 160×95 cm i wysokości 75 cm Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Stół ogrodowy Melody Quartet Stół obiadowy o wymiarach 95×95 cm i wysokości 74,5 cm Produkowany we wszystkich wariantach kolorystycznych
Stół-skrzynia Arica Rattan Table Stół-skrzynia o wymiarach 79×59 cm i wysokości 42 cm Produkowany tylko w kolorze grafitowym i brązowym


Autor: Natalia z Meblobranie.pl
Zostaw komentarz:

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu..

Bądź pierwszy! Powiedz nam co myślisz!

Wszystkie treści wykorzystywane na blogu są objęte prawem autorskim i ich jakiekolwiek wykorzystywanie jest zabronione!