Reflektory wewnętrzne

sortuj:
 • Reflektor punktowy na ścianie

  Reflektory punktowe wewnętrzne

  Reflektory punktowe wewnętrzne to silne światło punktowe, które pozwala na dobre oświetlenie określonej części pomieszczenia. Najważniejszą zaletą reflektora, odróżniającą go od tradycyjnych kinkietów wewnętrznych, jest możliwość regulacji głównej oprawy żarówki i skierowania reflektora w określone miejsce. Dzięki temu mamy możliwość skierowania światła bezpośrednio na stół jadalny czy dodatkowego wyeksponowania wiszącej na ścianie galerii rodzinnych fotografii.

  Klasyczne i designerskie reflektory do wnętrz

  Biały reflektor naścienny

  Reflektory wewnętrzne pod względem podstawowej budowy niewiele się między sobą różnią, jednak dzięki różnym wykończeniom i wykorzystanym do produkcji materiałom, producenci mogą zaoferować bardzo szeroki wybór reflektorów, które doskonale wpasują się w nasze wnętrza i dopasują do pozostałej części wystroju. Możemy więc wybierać spośród reflektorów o wykończeniu nawiązującym do klasycznych lamp, a także nowoczesnych, odważnych i designerskich projektów.

  Ekspozycja aranżacji wnętrz za pomocą reflektorów punktowych

  Szczególnie dobrze reflektory punktowe wewnętrzne sprawdzają się jako podświetlenie miejsc, które chcemy wyeksponować, dlatego też stanowią one przede wszystkim oświetlenie uzupełniające, stosowane jedynie jako dodatkowe źródło światła. Jeśli posiadamy ciekawą kolekcję, którą warto wyeksponować, czy chcemy zwrócić uwagę na rodzinną pamiątkę – elegancką wazę ustawioną w kącie pokoju – reflektory wewnętrzne będą najlepiej odpowiadać naszym potrzebom.

czytaj więcej
 • Reflektor Ring to klasyczny reflektor, który cechuje się zarówno wysoką funkcjonalnością , jak i stylowym, minimalistycznym designem. Biały reflektor ścienny punktowy do salonu Ring świetnie oświetli biurko w młodzieżowym pokoju, doskonale sprawdzi się zamontowany przy łóżku w sypialni, spełni swoją rolę przy kanapie w salonie, a także będzie idealnym uzupełnieniem nowoczesnych biur....

  49 zł
 • Mały reflektor punktowy regulowany biały Merida świetnie wtopi się w pomieszczenia o białej kolorystyce . Oszczędny design nie będzie dominował i stworzy spójną całość z każdą aranżacją. Reflektor punktowy regulowany doskonale sprawdzi się w stylistyce industrialnej , ale równie ciekawie będzie komponował się w tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach. Sollux Lighting to...

  59 zł