Regał 215x80 żółty

(kod: 21358) Produkt wyprodukowany w Polsce
1 830 zł + dostawa 120 zł

Kup na raty: 20 x 97,50zł

  • Wysyłka do 6 tygodni
  • kod: 21358

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Kolor żółty
Gatunek drewna Brzoza
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 215
Głębokość [cm] 35

Opis produktu

Regał z kolekcji kółko i krzyżyk jest idealnym meblem do przedpokoju, salonu, czy pokoju dziecka. Dzięki nietypowym i nieregularnym rozkładzie półek będzie stanowić ciekawy element wystroju. Regał ma aż 17 półeczek, które zapewnią mnóstwo miejsca na wszelkie akcesoria, książki i przedmioty codziennego użytku.

Regał został wykonany z brzozowej sklejki, która została pokryta lakierem. Produkt po takim procesie, zyskuje zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, wysokie temperatury, czy przebarwienia. Ponadto lakierowanie wyciąga piękno drewna i wzmacnia jego naturalny kolor. Regał opiera się na 5 nóżkach, z czego jedna potrzymuje centralną część mebla, co zapewnia zwiększoną stabilność. 

Regał żółty

Regał ma 17 półek, zapewnią odpowiednio dużo miejsca na przechowywanie przedmiotów, czy wyeksponowanie ulubionej porcelany. Dwie dolne półki mają 30 cm wysokości, a pozostałe 28 cm. Tylną płytę zabarwiono na żółty kolor, a pozostałe elementy regału maja kolor naturalnego drewna brzozowego.

Regał z kolekcji kółko i krzyżyk to produkt polskiej marki Durbas. Producent przede wszystkim stawia na solidność i jakość wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo regał w wielu wariantach kolorystycznych oraz wiele innych produktów z tej kolekcji.

Wymiary elementów zestawu:

Regał żółty

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 215  cm
  • Głębokość: 35 cm

Kluczowe parametry:

Kolor żółty
Gatunek drewna Brzoza
Materiał sklejka
Wykończenie matowe lub (i) lakierowane
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 215
Głębokość [cm] 35

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane za pośrednictwem firm kurierskich na ubezpieczonej palecie. Kurier nie ma obowiązku wniesienia mebli do lokalu klienta.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×