Skrzynia technorattan LIGURITO 150 Off-White Elite

(kod: 15570) GardinettaLigurito
150 160
LIGURITO Off-White Elite (półokrągła) LIGURITO Brown Elite (półokrągła) NILAMITO Brown (gładka)
Przydomowy ogród, lub taras to miejsca idealne do wypoczynku, ale również miejsca gdzie łatwo można stracić kontrolę nad ładem i porządkiem, dlatego bardzo pomocna może okazać się pojemna, zamykana skrzynia ogrodowa do przechowywania na... pełny opis
1 695 zł

Produkt niedostępny

kod: 15570

Opis produktu

Przydomowy ogród, lub taras to miejsca idealne do wypoczynku, ale również miejsca gdzie łatwo można stracić kontrolę nad ładem i porządkiem, dlatego bardzo pomocna może okazać się pojemna, zamykana skrzynia ogrodowa do przechowywania najróżniejszych elementów. Z powodzeniem może być wykorzystywana jako skrzynia na poduszki do mebli ogrodowych, do przechowywania mniejszych narzędzi, bądź innych drobiazgów np. piłek, zabawek, innych narzędzi ogrodowych.

Parametry mebli Gardinetta

Skrzynia została wykonana z wysokiej jakości półokrągłego technorattanu w eleganckim kolorze "off-white" - przełamanej bieli wpadającej w szarość. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie negatywnych warunków atmosferycznych i może z powodzeniem stać na balkonie przez cały rok nie korodując i nie tracąc koloru. 

We wnętrzu skrzyni znajduje się zamykany na suwak pojemnik, który zabezpiecza przedmioty umieszczone we wnętrzu przed zamknięciem. Skrzynia z technorattanu do zestawu Ligurito Off White posiada siłowniki gazowe wspomagające jej otwieranie.

Zastosowane dwa siłowniki gazowe, teleskopowe ułatwiają otwieranie skrzyni oraz utrzymanie jej pokrywy w górze po otwarciu. Dodatkowo pokrywa skrzyni posiada płytę typu plexi dzięki, dzięki której jest sztywniejsza, ale przede wszystkim zabezpiecza zawartość przed opadami np. deszczem. W przypadku bardzo dużych opadów, trwałej wilgoci w powietrzu np. ze śniegu lub polewania skrzyni wodą z węża np. w celu jej mycia - może dojść do zamoczenia jej zawartości, ponieważ tkanina worka wypełniającego jest zaimpregnowana, ale miejscem, które może stanowić dostęp dla wody i wilgoci jest jej suwak, który nie jest nieprzemakalny. 

Plecionka Ligurito Off-White Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Off-White Elite - stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 150 cm
  • wysokość: 78,5 cm
  • głębokość: 78 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia technorattan LIGURITO 150 Off-White Elite dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w płaskiej, długiej paczce. Skrzynia przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny i zajmuje kilkanaście minut.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.