Skrzynia technorattan LIGURITO 150 Off-White Elite

1 695 zł

Produkt niedostępny

kod: 15570

Opis produktu

Przydomowy ogród, lub taras to miejsca idealne do wypoczynku, ale również miejsca gdzie łatwo można stracić kontrolę nad ładem i porządkiem, dlatego bardzo pomocna może okazać się pojemna, zamykana skrzynia ogrodowa do przechowywania najróżniejszych elementów. Z powodzeniem może być wykorzystywana jako skrzynia na poduszki do mebli ogrodowych, do przechowywania mniejszych narzędzi, bądź innych drobiazgów np. piłek, zabawek, innych narzędzi ogrodowych.

Parametry mebli Gardinetta

Skrzynia została wykonana z wysokiej jakości półokrągłego technorattanu w eleganckim kolorze "off-white" - przełamanej bieli wpadającej w szarość. Technorattan jest materiałem odpornym na działanie negatywnych warunków atmosferycznych i może z powodzeniem stać na balkonie przez cały rok nie korodując i nie tracąc koloru. 

We wnętrzu skrzyni znajduje się zamykany na suwak pojemnik, który zabezpiecza przedmioty umieszczone we wnętrzu przed zamknięciem. Skrzynia z technorattanu do zestawu Ligurito Off White posiada siłowniki gazowe wspomagające jej otwieranie.

Zastosowane dwa siłowniki gazowe, teleskopowe ułatwiają otwieranie skrzyni oraz utrzymanie jej pokrywy w górze po otwarciu. Dodatkowo pokrywa skrzyni posiada płytę typu plexi dzięki, dzięki której jest sztywniejsza, ale przede wszystkim zabezpiecza zawartość przed opadami np. deszczem. W przypadku bardzo dużych opadów, trwałej wilgoci w powietrzu np. ze śniegu lub polewania skrzyni wodą z węża np. w celu jej mycia - może dojść do zamoczenia jej zawartości, ponieważ tkanina worka wypełniającego jest zaimpregnowana, ale miejscem, które może stanowić dostęp dla wody i wilgoci jest jej suwak, który nie jest nieprzemakalny. 

Plecionka Ligurito Off-White Elite

Plecionka technorattanowa Ligurito Off-White Elite - stanowi przeplot jednolitych kolorystycznie włókien jej struktura jest półokrągła, szczotkowana= matowa = nie połyskliwa, doskonale imitująca rattan naturalny.

Zobacz także powiązane: Skrzynie z technorattanu, meble technorattanowe

Wymiary elementów zestawu:

  • długość: 150 cm
  • wysokość: 78,5 cm
  • głębokość: 78 cm

 

Dostawa i montaż mebli:

Skrzynia technorattan LIGURITO 150 Off-White Elite dostarczana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej w płaskiej, długiej paczce. Skrzynia przeznaczona jest do samodzielnego montażu. Montaż nie jest trudny i zajmuje kilkanaście minut.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu

Dla kupujących będących „konsumentem” w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego gwarancja udzielana jest na okres 24 miesięcy.

Gwarancja nie obejmuje:

  • Zmian wynikająca z zużycia materiałów eksploatacyjnych w miękkości, sprężystości poduch, oparcia, siedzisk, podłokietników i itp. blaknięcie poszewek poduszek.
  • Różnic w kolorystyce tj. powtarzalności w przypadku plecionek mieszanych, aby na każdym module sąsiadującym plecionka, była kontynuacją na module poprzedzającym - ciągłości kolorystycznej między modułami.
  • Spójności układu (kierunku) wyplotu między modułami w szczególności w przypadku siedzisk znajdujących się pod poduszkami oraz kąty nachylenia plecionki w poszczególnych modułach, brak powtarzalności wykończenia na takich samych elementach zestawu  - meble wykonane z technorattanu są wyplatane ręcznie i tego typu cechy są charakterystyczne dla tego typu produktów i jest to cecha a nie wada produktu.
  • Struktury plecionki w przypadku określenia w oferowanych produktach cech tj. skórka pomarańczy, szarpana, szczotkowana – są to cechy produktu pełnowartościowego i celowo uzyskiwanego, nie stanowią one wady fabrycznej, są w pełni zamierzone.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Ligurito

Zadzwoń Email
×