Skrzynka 18" CANTILEVER (z 18 przegródkami)

(kod: 21170) Keter
129 zł

Produkt niedostępny

kod: 21170

Opis produktu

Skrzynka 18" CANTILEVER (z 18 przegródkami)

Skrzynka CANTILEVER z 18 przegródkami to trwały, praktyczny produkt wyposażony w metalowe zatrzaski umożliwiające sprawne zamykanie i otwieranie oraz 18 wyjomowanych pojemników umieszczonych na dwóch poziomach.

Doskonała organizacja akcesoriów

Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodne porządkowanie narzędzi i akcesoriów. Uniwersalna i pojemna skrzynka narzędziowa wyposażona jest w różnej wielkości wymienne pojemniki: 6 głębokich i 12 standardowych. Pozwalają one na wygodne rozmieszczenie narzędzi i akcesoriów różnej wielkości. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wytrzymałość eksploatacyjną. Posiada przezroczystą pokrywę oraz wygodny uchwyt zapewniający komfortowy transport.

Uniwersalny organizer

Skrzynka narzędziowa na wszystkie przedmioty potrzebne do sprawnego wykonania prac. Idealna skrzynka dla osób które często pracują w różnych miejscach. Skrzynka znakomicie nada się również dla pasjonatów wędkarstwa. Duża ilość wyjmowanych pojemników pozwala idealnie zorganizować cały ekwipunek, a dzięki przemyślanej konstrukcji nawet najmniejsze elementy pozstaną na swoim miejscu po zamknięciu skrzynki.

Pojemna skrzynia narzędziowa z przegródkami wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, wyposażona w metalowe zatrzaski umożliwiające sprawne zamykanie i otwieranie skrzyni. Dodatkowo skrzynka posiada dwie nóżki które poprawiają stabilność całej konstrukcji po otwarciu, dzięki temu nie przewróci jeżeli położymy ciężkie przedmioty na górnej sekcji

 

Przeźroczysta pokrywa Skrzynki 18" CANTILEVER ułatwia znalezienie szukanych przedmiotów. Dwa różne pojemności wyjmowanych pojemników, 6 głębokich i 12 standardowych. Dzięki temu, możemy łatwo i wygodnie umieścić produkty w skrzynce, dodatkowo znacznie ułatwia to czyszczenie. Jeżeli przez naszą nieuwagę, podniesiemy skrzynię za rączkę, która ma otwarte zapięcia metalowe, zawartość skrzyni nie otworzy się dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu. Warto podkreślić ,że rączka w prezentowanym modelu ma idealną grubość, co sprawia, że przenoszenie nawet obciążonej skrzynki  nie jest uciążliwe. 

Poniżej film prezentujący skrzynkę narzędziową 18" CANTILEVER (Na filmie skrzynka w innym kolorze)

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 45,8 cm
  • Głębokość: 24,0 cm 
  • Wysokość: 14,5 cm 

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

keter skrzynka narzędziowa cantilever 22 organizer keter skrzynka narzędziowa cantilever trio opis

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×