Skrzynka 18" CANTILEVER (z 18 przegródkami)

Skrzynka 18" CANTILEVER (z 18 przegródkami)
kliknij i zobacz 8 zdjęć
(kod: 21170) Keter
Trwała, praktyczna skrzynka narzędziowa wyposażona w metalowe zatrzaski umożliwiające sprawne zamykanie i otwieranie. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodne porządkowanie narzędzi i akcesoriów. Uniwersalna i pojemna skrzynka narzęd... pełny opis

129 zł

86 zł

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 16.08.2018
Zamów do: g. 11:00, czwartek, 16.08.2018
Pozostało: 20h 16min
kod: 21170

Opis produktu

Trwała, praktyczna skrzynka narzędziowa wyposażona w metalowe zatrzaski umożliwiające sprawne zamykanie i otwieranie. Ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodne porządkowanie narzędzi i akcesoriów. Uniwersalna i pojemna skrzynka narzędziowa wyposażona jest w różnej wielkości wymienne pojemniki: 6 głębokich i 12 standardowych. Pozwalają one na wygodne rozmieszczenie narzędzi i akcesoriów różnej wielkości. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów gwarantujących trwałość i wytrzymałość eksploatacyjną. Posiada przezroczystą pokrywę oraz wygodny uchwyt zapewniający komfortowy transport.

Skrzynka narzędziowa na wszystkie przedmioty potrzebne do sprawnego wykonania prac. Idealna skrzynka dla osób które często pracują w różnych miejscach. 

Pojemna skrzynia wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego, wyposażona w metalowe zatrzaski umożliwiające sprawne zamykanie i otwieranie skrzyni. 

Przeźroczysta pokrywa ułatwia znalezienie szukanych przedmiotów. Dwa różne pojemności wyjmowanych pojemników, 6 głębokich i 12 standardowych. Dzięki temu, możemy łatwo i wygodnie umieścić produkty w skrzynce. 

Skrzynka posiada metalowe zatrzaski, które umożliwiają sprawne zamykanie i otwieranie.

 

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza cena:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie taniej? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - przedstawimy Ci indywidualna ofertę.