Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Skrzynka Narzędziowa na kółkach KETER Gear- cart 22"

(kod: 21100) Keter
399 zł 299 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 13.12.2018
  • Zamów do: g. 11:00, czwartek, 13.12.2018
  • Pozostało: 17h 48min
  • kod: 21100

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Długość [cm] 46
Szerokość [cm] 56
Wysokość [cm] 48
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Opis produktu

Skrzynka Narzędziowa KETER Gear- Cart 22"

Skrzynia na kółkach o dużej pojemności KETER Gear- Cart 22", którą docenią majsterkowicze, jak i profesjonaliści. Duże kółka ułatwiają przemieszczanie walizki, nawet po trudniejszym terenie. Skrzynia została również wyposażona w specjalne uchwyty metalowe - boczny i teleskopowy, dzięki czemu transport będzie jeszcze łatwiejszy. 

Uchwyt w skrzyni na kółkach Keter GEAR

Dla bezpieczeństwa skrzynię wyposażono w metalowe zatrzaski, które zabezpieczą skrzynię przed niechcianym lub przypadkowym otwarciem. Metalowe zapięcia zabezpieczają zawartość skrzyni przed przypadkowym wysypaniem się w najmniej spodziewanym momencie. Ogranicznik otwarcia chroni przed przypadkowym wyłamaniem zawiasów, co jest częstym problemem w tego typu produktach.

Umieszczone wewnątrz przedmioty są bezpieczne nawet w przypadku przypadkowego zalania. Jeżeli jesteśmy w miejscu o dużej ilości kurzu i pyłu, przedmioty wewnątrz również będą bezpieczne. Jeżeli zostawimy skrzynię i chcemy chronić jej zawartość, istnieje możliwość zamknięcia jej na kłódkę. Nie jest ona dołączona do zestawu, należy ją dokupić we własnym zakresie. 

Zamknięcie skrzyni Keter Gear

Producent firma Keter specjalizuje się w produktach wykonanych z tworzywa sztucznego, skrzynia na narzędzia jest wykonana z mocnego i wytrzymałego materiału, co gwarantuje jej niezawodność.  

Aby dodatkowo ułatwić i usprawnić pracę, producent przewidział możliwość wyjęcia tacki z narzędziami, aby móc zabrać ze sobą wszystkie niezbędne do wykonania prac, przedmioty. 

Keter GEAR skrzynia na kółkach

Najciekawszym rozwiązaniem zastosowanym przez producenta firmę Keter, jest możliwość łączenia z innymi elementami KETER Rigid w jeden, duży kompleksowy, ruchomy warsztat. Teleskopowa rączka dostosowuje się do rozmiaru danego zestawu i uławia transport. W ofercie posiadamy także skrzynię Gear 22' z która tworzy idealny zestaw z prezentowanym przedmiotem. 

Poniżej film prezentujący zestaw 3 skrzynek z serii KETER Gear.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary zewnętrzne:

  • szerokość: 56cm
  • głębokość: 46cm
  • wysokość: 48cm

Kluczowe parametry:

Kółka Tak
Długość [cm] 46
Szerokość [cm] 56
Wysokość [cm] 48
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka warsztatowa na kółkach keter skrzynka narzędziowa odporna na warunki atmosferyczne skrzynka narzędziowa ogrodowa z siedziskiem skrzynka narzędziowa keter 22 poznań skrzynka narzędziowa jako wzór patrz keter 220232 model skrzynka narzędziowa curver premium 20 curver skrzynka narzędziowa do ogrodka keter keter skrzynka narzędziowa cantilever 22 organizer keter skrzynka narzędziowa cantilever trio opis keter skrzynka narzędziowa adam szwajcowski curver skrzynka narzędziowa basic 24 curver zestaw skrzynek na kółkach 2918 curver

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x