Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Specjalne promocje do -60% ograniczone czasowo i ilościowo - szybka wysyłka - SPRAWDŹ ->

Skrzynka Narzędziowa KETER Gear 22"

(kod: 21102) Keter
399 zł 161 zł i dostawa GRATIS!
  • Planowana wysyłka: JUTRO, czw, 13.12.2018
  • Zamów do: g. 11:00, czwartek, 13.12.2018
  • Pozostało: 17h 55min
  • Dostawa produktu po Świętach
    Zobacz podobne w szybkiej dostawie »
  • kod: 21102

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 35
Szerokość [cm] 56,4
Wysokość [cm] 31
Pojemność [L] 36
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Opis produktu

Skrzynka Narzędziowa KETER Gear 22"

Skrzynia na narzędzia z serii Keter Gear to wybór dla osób ceniących porządek i solidne wykonanie produktu. Jeżeli poszukujesz skrzyni do przechowywania narzędzi, ze zdejmowanym wiekiem i metalowymi solidnymi zawiasami - to ten produkt spełnia wszystkie powyższe wymagania. Istnieje możliwość łączenia skrzyni z innymi produktami z linii Gear, wystarczy postawić jedną skrzynię na drugiej i połączyć je za pomocą bocznych uchwytów.

Skrzynka Narzędziowa KETER Gear 22" charakteryzuje się odpornością na użytkowanie. Upadek skrzyni nie spowoduje uszkodzenia konstrukcji. Przenoszenie skrzyni jest wygodne dzięki uchwytowi o idealnej grubości, który nie wystaje poza górną powierzchnię skrzyni jeżeli jest złożony.

Jeżeli potrzebujemy więcej miejsca, możemy dokupić kolejne skrzynie z serii Gear. W ofercie posiadamy posiadamy skrzynkę na kółkach Gear Cart, która będzie znakomitym uzupełnieniem. Takie skrzynie wystarczy położyć jedna na drugiej i połączyć uchwytami, a otrzymamy w ten sposób zestaw dwóch skrzyni na kółkach.

 

Przemyślane rozwiązania

Metalowe zapięcia zabezpieczają zawartość skrzyni przed przypadkowym wysypaniem się w najmniej spodziewanym momencie. Ogranicznik otwarcia chroni przed przypadkowym wyłamaniem zawiasów, co jest częstym problemem w tego typu produktach. Skrzynia wyposażona także w uszczelkę która uniemożliwia przedostaniu się pyłów i wilgoci do wnętrza.

Bardzo duża pojemność wewnątrz skrzyni umożliwia zmieszczenie tam dużej ilości przedmiotów potrzebnych do wykonania powierzonych prac. Dzięki zastosowanej uszczelce do wnętrz nie dostaje się wilgoć i zanieczyszczenia. 

 

Wewnątrz skrzyni znajduje się 6 pojemników oraz 2 przegrody - pozwala to na optymalne dopasowanie walizki do swoich potrzeb, ewentualnie w przypadku chęci powiększenia przestrzeni wewnątrz - możemy wyjąć całość. W skrzynce są zainstalowane metalowe oczka do opcjonalnego zamontowania paska do noszenia walizki na ramieniu. Nie ma ich w zestawie. 

Poniżej film prezentujący zestaw 3 skrzynek z serii KETER Gear.

 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 56,4 cm
  • Głębokość: 35 cm
  • Wysokość: 31 cm

 

Kluczowe parametry:

Długość [cm] 35
Szerokość [cm] 56,4
Wysokość [cm] 31
Pojemność [L] 36
Materiał metal lub (i) tworzywo sztuczne
Kolor czarny

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka narzędziowa odporna na warunki atmosferyczne skrzynka narzędziowa ogrodowa z siedziskiem skrzynka narzędziowa keter 22 poznań skrzynka narzędziowa jako wzór patrz keter 220232 model skrzynka narzędziowa curver premium 20 curver skrzynka narzędziowa do ogrodka keter keter skrzynka narzędziowa cantilever 22 organizer keter skrzynka narzędziowa cantilever trio opis keter skrzynka narzędziowa adam szwajcowski curver skrzynka narzędziowa basic 24 skrzynka warsztatowa na kółkach keter skrzynka ogrodowa keter borneo 416l

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
x