Skrzynka Narzędziowa KETER TECHNICAN BOX

(kod: 21104) Keter
259 zł

Produkt niedostępny

kod: 21104

Opis produktu

Skrzynka Narzędziowa KETER TECHNICAN BOX

Skrzynia na narzędzia KETER TECHNICAN BOX o dużej pojemności, która z łatwością pomieści narzędzia w różnych rozmiarach. Znakomicie spisuje się w trudnych warunkach i wykazuje odporność na uderzenia i upadki. Dodatkowo do skrzyni jest dołączony wyjmowany orgaznier na mniejsze przedmioty. 

Skrzynię wyróżnia możliwość modyfikacji wnętrza, co dodatkowo ułatwia użytkowanie. Jeżeli potrzebujemy przetransportować większe narzędzie wystarczy wyjąć przeszkadzające przegrody, jeżeli natomiast mamy wiele mniejszych przedmiotów, przegrody zapewnią doskonałą organizację wnętrza.  Dodatkowo skrzynka została wyposażona w elastyczne uchwyty w pokrywie gdzie możemy umieścić kolejne narzędzia. Warto również wspomnieć, że widoczne na zdjęciu czerwone obicie jest jest wyjmowane, można wiec we własnym zakresie zorganizować wnętrze umieszczając tam, np. gąbkę, jeżeli istnieje potrzeba przesnoszenia bardziej delikatnych przedmiotów.

 

W skrzynce umieszczono wyjmowany organizer który umożliwia łatwiejszy dostęp do tych najczęściej używanych narzędzi. Organizer posiada aż 4 przegrody, więc z łatwością możemy oddzielić potrzebne przedmioty, aby móc łatwo i przyjemnie pracować. Jeżeli nie potrzebujemy całej skrzynki, możemy zabrać ze sobą sam organizer. 

Zastosowanie trwałych, metalowych zatrzasków sprawia, że konstrukcja jest wytrzymała i stabilna. Przy skrzyni zauważyć można również metalowe oczka które umożliwiają montaż paska na ramię (pasek należy dokupić we własnym zakresie). Wygodna i wytrzymała rączka umożliwia łatwy transport pojemnika na narzędzia. Warto wspomnieć również o ogarniczniku  pokrywy,który uniemożliwia wyłamanie zawiasów. 

Wymiary elementów zestawu:

Wymiary:

  • Szerokość: 40 cm
  • Głębokość: 37,8cm
  • Wysokość: 17,7 cm

Gwarancja:

Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją producenta firmy Keter.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Wyszukiwania powiązane z produktem:

skrzynka narzędziowa odporna na warunki atmosferyczne skrzynka narzędziowa ogrodowa z siedziskiem skrzynka narzędziowa keter 22 poznań skrzynka narzędziowa jako wzór patrz keter 220232 model skrzynka narzędziowa curver premium 20 curver skrzynka narzędziowa do ogrodka keter keter skrzynka narzędziowa cantilever 22 organizer keter skrzynka narzędziowa cantilever trio opis keter skrzynka narzędziowa adam szwajcowski curver skrzynka narzędziowa basic 24 skrzynka warsztatowa na kółkach keter skrzynka ogrodowa keter borneo 416l

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×