Zestaw mebli obiadowych SOTTILE

(kod: 13708) Bello Giardino
2 560 zł

Produkt niedostępny

kod: 13708

Opis produktu

Zestaw mebli obiadowych Sottile wykonany z technorattanu to jeden z największych stołów oraz osiem wysokich krzeseł z podłokietnikami. Zapewni doskonałe miejsce do obiadu na tarasie czy w ogrodzie, rozmów biznesowych w restauracji hotelowej, zaś szklany blat stołu dodaje niezwykłej elegancji i łatwości w utrzymaniu czystości.

Krzesło z zestawu Sottile w ogrodzie

Technorattan jest sztuczną plecionką nazywaną też rattanem syntetycznym, którego właściwości pozwalają przechowywać go na zewnątrz również podczas opadów deszczu, śniegu i mrozu, jest również odporny na działanie nasłonecznienia UV. Stelaż aluminiowy stołu nie koroduje, zaś stalowe stelaże krzeseł są pomalowane co również zabezpiecza je przed korozją od wilgoci.

Dostępne są dwa odcienie plecionki technorattanowej: ciemnobrązowy oraz czarny. Wygląd obu jest przedstawiony na poniższych zdjęciach. 

Brązowa plecionka technorattan SottileCzarna plecionka technorattan Sottile

Blat stołu wykonany jest ze szkła hartowanego o grubości 5mm, krawędzie stołu i rogi posiadają bezpieczne zeszlifowania.

Zobacz także powiązane: meble technorattanowe

Zamawiając Zestaw mebli obiadowych SOTTILE otrzymują Państwo:

  • stół ze szklanym blatem o grubości 5 mm na stelażu aluminiowym
  • osiem krzeseł z półokrągłymi podłokietnikami na stelażach stalowych

Wymiary elementów zestawu:

Stół:

  • ​długość: 200 cm
  • szerokość: 100 cm
  • wysokość: 74 cm

Krzesło:

  • szerokość: 55 cm
  • głębokość: 55 cm
  • wysokość: 95 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są na palecie o wymiarach 120x80x215 cm. Krzesła można sztaplować - ustawiać jedno w drugie, nie wymagają dodatkowego montażu. Stół należy skręcić zgodnie z załączoną instrukcją: polega to na przykręceniu czterech nóg w ramie stołu i umieszczeniu blatu szklanego na jego wierzchu.

Gwarancja:

Meble objęte są 24 miesięczną gwarancją realizowaną za pośrednictwem naszego sklepu.

Gwarancją nie są objęte uszkodzenia mebli powstałe w wyniku:
- niewłaściwego użytkowania i przechowywania mebli
- niewłaściwej konserwacji
- dokonywania samodzielnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnych

Gwarancją nie są także objęte elementy eksploatacyjne, tj. szklane blaty stołów, poduszki (na siedziska i oparcia), materace (w przypadku łóżek ogrodowych i leżanek) itp.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Wyszukiwania powiązane z produktem:

zestaw mebli ogrodowych korfu zestaw mebli ogrodowych corfu set zestaw mebli ogrodowych corfu fiesta zestaw mebli ogrodwych corfu zestaw mebli ogrodowych corfu weekend zestaw mebli ogrodowych corfu ii curver meble ogrodowe rattan zestaw mebli corfu fiesta zestaw mebli ogrodowych corfu set curver zestaw mebli ogrodowych corfu anthracite zestaw mebli ogrodowych ze skrzynia na poduszki

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×