Stolik Lena topalit Outdoor śr.80 kolor W.107 Brushed Silver

(kod: 19750) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
Stolik Lena topalit Outdoor śr.80 kolor W.107 Brushed Silver   Stolik Lena to prosty i funkcjonalny stolik. Wpasuje się nie tylko w każde wnętrze, ale też przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i w wi... pełny opis

549 zł

389 zł do 26.11.2018

i dostawa GRATIS!
Planowana wysyłka: DZISIAJ, pon, 19.11.2018
Zamów do: g. 14:00, poniedziałek, 19.11.2018
Pozostało: 3h 24min
kod: 19750

Kluczowe parametry:

Kształt blatu okragły
Średnica [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Stolik Lena topalit Outdoor śr.80 kolor W.107 Brushed Silver

 

Stolik Lena to prosty i funkcjonalny stolik. Wpasuje się nie tylko w każde wnętrze, ale też przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i w wilgotnym środowisku. Podstawa stołu chroniona jest przed warunkami atmosferycznymi warstwą cynku i lakierem poliestrowym w kolorze aluminium. Dolna część stopy podstawy dodatkowo zabezpieczona dystansami z tworzywa.

Wykonanie: Blat wykonany z topalitu o średnicy 80cm. Blaty z topalitu charakteryzują się dużą odpornością na – wysoką temperaturę (do 180C), zadrapania, promienie UV, obijanie krawędzi, uderzenia, zaplamienia, warunki atmosferyczne. 

Wymiary elementów zestawu:

Grubość blatu:

  • 18 mm, przy krawędzi - 26 mm

Szerokość rantu:

  • 21 mm

Noga w kolorze chromu o wymiarach:

  • Wysokość: 73,6cm
  • Średnica podstawy: 45cm

Kluczowe parametry:

Kształt blatu okragły
Średnica [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa realizowana jest poprzez firmę kurierską. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty, podstawę trzeba przykręcić do nogi a następnie do blatu.

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.