Kup w ciągu: 15h 59m 55s - wyślemy jutro

Stolik Lena topalit Outdoor śr.80 kolor W.107 Brushed Silver

(kod: 19750) Produkt wyprodukowany w Polsce Nowy Styl
549 zł 419 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 20,95zł

  • Planowana wysyłka: JUTRO, śr, 23.10.2019
  • Zamów do: g. 11:00, środa, 23.10.2019
  • Pozostało: 15h 59min
  • kod: 19750

Popularne wśród Klientów:

Kluczowe parametry:

Kształt blatu okragły
Średnica [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Opis produktu

Stolik Lena to prosty i funkcjonalny stolik. Wpasuje się nie tylko w każde wnętrze, ale też przeznaczony jest do stosowania na zewnątrz i w wilgotnym środowisku. Podstawa stołu chroniona jest przed warunkami atmosferycznymi warstwą cynku i lakierem poliestrowym w kolorze aluminium. Dolna część stopy podstawy dodatkowo zabezpieczona dystansami z tworzywa. Dzięki bardzo solidnemu wykonaniu otrzymujemy produkt na długie lata w przystępnej cenie. Nie musimy się martwić o chowanie stolika przed przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wykonanie: Blat wykonany z topalitu o średnicy 80cm. Blaty z topalitu charakteryzują się dużą odpornością na – wysoką temperaturę (do 180C), zadrapania, promienie UV, obijanie krawędzi, uderzenia, zaplamienia, warunki atmosferyczne.

Blat stołu jest w kolorze Brushed Silver. Jest to imitacja szczotkowanego srebra. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stół sprawia wrażenie bardziej eklskluzywnego.

Wymiary elementów zestawu:

Grubość blatu:

  • 18 mm, przy krawędzi - 26 mm

Szerokość rantu:

  • 21 mm

Noga w kolorze chromu o wymiarach:

  • Wysokość: 73,6cm
  • Średnica podstawy: 45cm

Kluczowe parametry:

Kształt blatu okragły
Średnica [cm] 80
Wysokość [cm] 75

Dostawa i montaż mebli:

Dostawa realizowana jest poprzez firmę kurierską. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, który jest bardzo prosty, podstawę trzeba przykręcić do nogi a następnie do blatu.

Przeczytaj: szczegółowe informacje o organizacji procesu dostawy

Gwarancja:

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×