Szafa biurowa biała wysoki połysk Murano

  • Biały połysk
  • Czarny połysk
  • Dąb sonoma + biały połysk
  • Wenge
Z jednej strony stylowy design, z drugiej zaś dbałość o to, by zachować wygodę użytkowania. Szafa biurowa biała świetnie wpasuje się w przestrzeń biurową, gabinetową, jak również spełni swoją rolę w domowym gabinecie. Biała sza... pełny opis

1 049 zł

929 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 46,45zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15410

Opis produktu

Z jednej strony stylowy design, z drugiej zaś dbałość o to, by zachować wygodę użytkowania. Szafa biurowa biała świetnie wpasuje się w przestrzeń biurową, gabinetową, jak również spełni swoją rolę w domowym gabinecie.

Biała szafa Murano wykonana jest z 18 milimetrowej płyty MDF, pokrytej wysokiej jakości lakierem akrylowym w kolorze białym. Tego rodzaju lakier ma wyjątkowe właściwości. Jest on bardzo odporny na zarysowania. Spełnia również funkcję estetyczną. Akryl powoduje, że powierzchnia szafy biurowej wysoki połysk jest idealnie gładka i nabiera wysokiego, stylowego połysku. Tego typu efekt nazywany jest „taflą szkła”. Powierzchnie niewidoczne, takie jak wewnętrzne ścianki, pokryto matową barwą. Natomiast tylną ścianę wyprodukowano z płyty HDF i jest ona w stanie surowym.

Wysokość i szerokość szafy, ma odpowiednio 190 cm i 80 cm. To bardzo dobre wymiary dla mebla, w którym przechowuje się dokumenty. Wewnątrz szafy Murano mieści się 5 półek i każda z nich pozostaje w zasięgu ręki. Wytrzymałe półki wykonane są z płyty wiórowej pokrytej laminatem. Są ustawiane stabilnie, na stałe.

Drzwiczki szafy biurowej również pokryte są lakierem akrylowym, dzięki czemu mebel stanowi jedną spójną całość. Nie są wyposażone w zamek. Szafę Murano białą można swobodnie i precyzyjnie ustawiać dzięki zamontowanym trzymilimetrowym plastikowym ślizgaczom.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 190 cm
  • Głebokość: 36,2 cm
  • Wysokość między półkami: 36,9 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w dwóch paczkach:
jedna paczka o wymiarach 187 x 43 x 9 cm i wadze 32 kg
druga packza o wymiarach 85 x 42 x 14 cm i wadze 25 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.