Biała szafka aktowa wysoki połysk Murano

719 zł 639 zł i dostawa GRATIS!

Kup na raty: 20 x 31,95zł

  • Wysyłka do 5 tygodni
  • kod: 10251

Klienci oglądający ten produkt kupowali:

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Opis produktu

Miejsce w biurze, gabinecie oraz w domu jest ograniczone. Dlatego tak ważna jest organizacja tej przestrzeni. Wykorzystanie jej w sposób optymalny spowoduje, że praca będzie lepiej zorganizowana. Biała szafka aktowa nie tylko spełnia praktyczne wymogi, jej nietuzinkowy design sprawia, że pasuje do różnorodnie wyposażonych wnętrz.

Szafka aktowa Murano dzięki akrylowi uzyskuje tzw. efekt „tafli szkła”. Akryl pokrywa 18 mm płytę MDF, z której wykonana jest komoda. Tego typu lakier nadaje szafce idealnie gładką powierzchnię oraz wysoką odporność na zarysowania. Komodę wyposażono w 3 obszerne, matowe półki. Tzw. „plecy” mebla wykonano z twardej płyty HDF, która dobrze wpływa na stabilność szafki. Niewidoczna część płyty jest w stanie surowym.

Wysoka na 118 cm szafka pozwala wykorzystać miejsce na szczycie komody. Można tam postawić skaner, drukarkę lub element ozdobny.

Aby ustawienie szafki aktowej było łatwiejsze, zamontowano trzymilimetrowe, plastikowe ślizgacze. To pozwala na precyzyjne ustawienie komody w najdogodniejszym miejscu, bez ryzyka porysowania podłogi.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 118 cm
  • Głebokość: 36 cm

Kluczowe parametry:

Głębokość [cm] 36
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Szerokość [cm] 80
Wysokość [cm] 118
Głębokość [cm] 36

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych i ubezpieczonych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 115 x 42 x 17 cm i wadze 35 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Więcej mebli z tej kolekcji: Murano - meble biurowe Hubertus

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Natalia

    Rewelacja.

Aranżacje

Ostatnio na blogu:

Zadzwoń Email
×