Regał biurowy otwarty Murano biały połysk

  • Biały Połysk
  • Czarny Połysk
  • Dąb sonoma + biały połysk
  • Wenge
Klasyczna kolorystyka oraz oszczędny design sprawia, że regał będzie pasował do każdego wnętrza. Wysokiej jakości wykonanie jest gwarancją długowieczności. Regał biurowy Murano o wymiarach 190 cm wysokości i 80 cm szerokości daj... pełny opis

999 zł

769 zł

i dostawa GRATIS!
Kup na raty: 20 x 38,45zł
Wysyłka do 4 tygodni
kod: 15413

Opis produktu

Klasyczna kolorystyka oraz oszczędny design sprawia, że regał będzie pasował do każdego wnętrza. Wysokiej jakości wykonanie jest gwarancją długowieczności.

Regał biurowy Murano o wymiarach 190 cm wysokości i 80 cm szerokości daje możliwość ustawienia go w najbardziej odpowiednim miejscu. W regale znajduje się 5 półek w matowym odcieniu. Zamontowane na spodzie regału trzymilimetrowe, plastikowe ślizgacze pozwalają precyzyjnie umiejscowić mebel, bez ryzyka zarysowania podłogi.

Regał w białym połysku wykonany jest z płyty MDF o grubości 18 mm. Wierzchnia warstwa pokryta jest matą akrylową, która nadaje meblowi efekt „tafli szkła”. Taka technika powoduje, że regał uzyskuje idealnie gładką powierzchnię i jest odporny na zarysowania. „Plecy” regału wykonane są z twardej płyty HDF i ich niewidoczna część jest w stanie surowym.

Uwaga! Płyta wysokopołyskowa, z której wykonane są meble firmy Hubertus zabezpieczona jest specjalną folią ochronną (w kolorze niebieskim lub bezbarwnym). Uprzejmie prosimy, aby po zmontowaniu mebli zerwać z każdej ich części wysokopołyskowej folię zabezpieczającą.

Wymiary elementów zestawu:

  • Szerokość: 80 cm
  • Wysokość: 190 cm
  • Głebokość: 36 cm

Dostawa i montaż mebli:

Meble dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej w odpowiednio zapakowanych paczkach. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu - w przesyłce znajdują się wszystkie niezbędne go tego elementy, oraz instrukcja w języku polskim.

Produkt dostarczany jest w paczce o wymiarach 187 x 41 x 12 cm i wadze 42 kg.

Gwarancja:

Produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją producenta.

UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, sprzedawane przez nas przedmioty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym.

Najlepsza oferta:

Znalazłeś ten sam produkt w innym sklepie na lepszych warunkach? Prześlij nam informację i link na adres [email protected] - zweryfikujemy możliwość przedstawienia indywidualnej oferty.

Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt

5.00
1 opinia
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
  • Marzena

    Spełnia moje oczekiwania,polecam.